Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Rok 2012 na onlygoodmusic.pl

To był pracowity rok - pora na małe résumé. Nie będę skupiał się na zjawiskach w muzycznej branży, czy światowych trendach. Skupię się na działalności onlygoodmusic.pl.

Motorem napędowym strony stały się recenzje. W 2012 roku ukazało się ich aż 112. Myślę, że ten wynik mówi sam za siebie. Zawartość strony tworzyły aktualizowane z umiarkowaną częstotliwością newsy zgromadzone w 18 paczek oraz liczne zawiadomienia o koncertach i imprezach. na naszych łamach ukazało się również 6 artykułów oraz 18 wywiadów.

Pora na rzut okiem na statystyki. Największą popularnością cieszyła się smutna informacja o śmierci Powolniaka (aktor Geoffrey Hughes), artykuł "(Tomb) Rider Koncertowy" oraz leksykon nazw zespołów. Sporym zainteresowaniem cieszyła się informacja o nowym albumie Cradle Of Filth i wywiad z twórcą projektu Ludola. Najczęściej czytane recenzje dotyczyły albumów: "Anastasis" Dead Can Dance, "W Blasku Umierającego Słońca" Fall, "Przedwiośnie" Ludola, "Breath Beyond" Manasuna, "676" Soundfear, "Perpetua" Inner Vison Laboratory oraz "Officina Ferraria Reworked" Synapisis.

Miło nam, że trafialiście na stronę wpisując w wyszukiwarki takie hasła jak: "dobra muzyka", fajna muzyka", "polska muzyka" czy "niepokojąca muzyka". Szukaliście również cytatów (w tym "cytatów na ścianę"),  "ciekawostek muzycznych" i "nazw zespołów". Być może służyliśmy jako poradnik, gdyż pojawiały się pytania o "dobrą nazwę dla zespołu", "jak wymyślić nazwę zespołu" i "przepis na nazwę zespołu" i co najbardziej zadziwiające: ktoś szuka u nas "nazwy dla zespołu religijnego" oraz "wiejska nazwa zespołu".

Dociekliwi szukali informacji o wpływie muzyki metalowej na człowieka (szczególnie na młodzież)  oraz doszukiwali się w niej źródeł depresji. Ktoś inny usilnie badał związki alkoholu z black metalem.

Popularnościa cieszyły się informacje rodem z kronik towarzyskich, szczególny rodzaj zapytań dotyczył np. członków grupy Anathema. nagminnie pojawiają się (w różnej konfiguracji) pytania: "czy vincent cavanagh ma żonę", "czy daniel cavanagh ma żonę". Fanów grupy Metallica nurtuje motyw: "james hetfield skandale romanse" Innych zastanawia "jak dani filth wychowuje swoje dzieci"? albo "jak se dostać po koncercie do lemmego z motorhead żeby dostac autograw"?

Poniżej najbardziej fascynujące hasła, które doprowadziły do odwiedzenia onlygoodmusic.pl w 2012 roku:

1. "nazwa dla zespołu religijnego"
2. "baksik wywiad dla wiadomości"
3. "blejk metal masters"
4. "cytaty o baletnicach"
5. "czy jak organizator koncertu kupujecie alkohol do garderoby dla gwiazd"
6. "death metalowy kot"
7. "facet z brodą na stołku muzyk"
8. "mam talent wystepy nago"
9. "muzyka w filmie na dobre i na zle"
10. "jak se dostać po koncercie do lemmego z motorhead żeby dostac autograw".


Rok 2013 będzie jeszcze bardziej zajmujący. Na dobry początek przygotowaliśmy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Planujemy jeszcze więcej recenzji i wywiadów. Są już pewne pomysły na kolejne artykuły.

Do zobaczenia na onlygoodmusic.pl

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =