Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Ananke - Shangri-La

Pochodząca z Bydgoszczy grupa Ananke przygotowuje się do wydania drugiego w dyskografii albumu. Album zatytułowany "Shangri-La" ukaże się 15 września. Na płycie znajdzie się 10 premierowych utworów, które zespół zarejestrował w Jet Studio w Nowym Dworze. Realizacją zajął się Maciej Feddek, a masteringiem Jacek Gawłowski. Okładkę zaprojektował Michał Sokół.

1. Obietnice
2. Sara
3. Luna
4. Gniew
5. Fatima
6. Shangri-La
7. Schizofrenicus
8. Nostalgia
9. Eden
10. Lustra 

A.D. 2012, Self-ReleasedZespół o nowym albumie:

"Tytuł płyty -  Shangri-La  -  jest ucieczką do marzenia o miejscu, które niczym kraina wiecznej szczęśliwości oplata istnienie człowieka po sam kres. Czym byłoby życie bez wiary, że ludzie mogą gdzieś tak egzystować, bez strachu i przemocy, w poczuciu wolności? Brzmi jak utopia, ale dopóki nie przekroczymy granic naszego istnienia, dopóty nie poznamy całej prawdy o nim. Dlatego, najważniejszą intencją płyty jest ta wiara, że nasza wyobraźnia jest nieograniczona, a każdy jeden dzień odkrywa nową prawdę o nas samych. To wszystko odnajdziecie w tekstach Ananke, a cała reszta jest kontynuacją Waszych własnych poszukiwań".


"Każdy z utworów opowie o swojej historii z wyraźnym piętnem, jak lawa emocji, skryta przed bogatym wachlarzem dźwięków i nastrojów. Jak delikatne szepty w pełnej zwątpienia głowie... Na początku było słowo i zapewne na końcu również tak będzie, a my zamkniemy świat, wyrażając wszystko co potrafimy jedynie słowami... słowami-kluczami... Ufamy,iż na płycie i w książeczce do niej znajdziecie światło w tunelu, początek i źródło...ścieżkę, która poprowadzi Was do tego świata, naszego świata... Ananke".

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =