Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Austin Osman Spare - "Ewokacja"

Na polskim rynku wydawniczym pojawiła się nowa oficyna książkowa ZOAS PRESS. Podstawowym celem wydawnictwa jest prezentowanie artystów, których twórczość zawiera w sobie ezoteryczny pierwiastek, a którzy do tej pory niechętnie lub bardzo rzadko byli publikowani w naszym kraju.

Jako pierwszy z zapowiadanych przez wydawnictwo tytułów ukaże się "Ewokacja" Austina Osmana Spare'a. Jest to pierwsza polska publikacja tego wiersza. W książce została wykorzystana wcześniej niepublikowana grafika tego artysty. Całość wydrukowana na specjalnie dobranym papierze w odcieniu kukurydzianym o wysokiej gramaturze, w twardej płóciennej oprawie o odcieniu ciemnej zieleni, z dodatkowym ochronnym "slipcasem" w kolorze czarnym. Wydanie to posiada typowo kolekcjonerski charakter i jest limitowane do 222 ręcznie numerowanych kopii.


Premiera: 21.02.2012
Przedsprzedaż: 12.02.2012
 
SPRAWDŹ | ZAMÓW
 
Więcej szczegółów: na stronie wydawnictwa ZOAS PRESS ( www.zoas.pl )
Dystrybucja: ALCHEMBRIA.PL ( www.alchembria.pl )


Uwaga: Książka w przedsprzedaży dostępna jest w specjalnej, niższej cenie, a pierwsze 23 osoby, które złożą zamówienie na ten tytuł, otrzymają w prezencie płytę "SPAZMATIC[K] SPELL" - split DIFFERENT STATE / SIGILL, dedykowaną właśnie Austinowi O. Spare'owi.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =