Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Bionulor - Theatre Music For...

Dwie najnowsze płyty Bionulora to nie regularni następcy wydanego w 2012 "Erika", lecz wydawnictwa o charakterze dokumentalnym, zawierające ścieżki dźwiękowe stworzone do przedstawień teatralnych. Sebastian Banaszczyk, jest z zawodu aktorem i mariaż muzyki Bionulora ze światem teatru był tylko kwestią czasu. Sebastian Banaszczyk, jest z zawodu aktorem i mariaż muzyki Bionulora ze światem teatru był tylko kwestią czasu. 
Oba albumy: "Theatre Music For Coriolanus" oraz "Theatre Music For Skazana" zawierają wyłącznie premierowy i niepublikowany wcześniej materiał, który powstał specjalnie na potrzeby spektakli:

► "Koriolana" Williama Shakespeare'a, którego premiera w reżyserii Gabriela Gietzky'ego odbyła się 10.06.2011. w Teatrze Powszechnym w Warszawie, będącego nieco odświeżoną i osadzoną w realiach politycznego medialnego spektaklu XXI wieku wersją tragedii wielkiego angielskiego dramaturga;

► oraz autorskiego monodramu Sylwii Oksiuty "SKAZAna", podejmującego temat molestowanej seksualnie przez ojczyma dziewczynki, którego premiera miała miejsce 06.03.2012. w Teatrze im. Mickiewicza w Częstochowie.

Muzyka powstała jak zawsze w przypadku Bionulora za pomocą metody "100% sound recycling", a za materiał wyjściowy posłużyły : dźwięki instrumentów klasycznych w przypadku "Koriolana" oraz nagranie oddechu aktorki Sylwii Oksiuty występującej w monodramie "SKAZAna".


Oprawa graficzna obu albumów wykorzystuje fragmenty projekcji multimedialnych prezentowanych w przedstawieniach, a także oryginalne plakaty.

Każda z płyt opublikowana została w limitowanym, numerowanym nakładzie 99 egzemplarzy.


Nasze recenzje

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =