Genetic Transmission

W poszukiwaniu realności dźwięków

Expo 70

Muzyka, która odgradza od zreczywistości

The Ritual Should Be Kept Alive

Magia Hybryds

Once

Naturalizm i zmysłowość muzyki Egora Grushina

Assemblage

Muzyczny asamblaż Machinefabriek

Day Before Us & Nimh - Under Mournful Horizons

Z kolaboracji tych dwóch projektów musi wyniknąć coś dobrego. Oto persony, których niepowtarzalne podejście do muzyki wpłynęło na ostateczny kształt "Under Mournful Horizons":

Stojący za Nimh Giuseppe Verticchio jest muzykiem specjalizującym się w organicznych/ ekspresywnych opowieściach w stylu ambient. Jego twórczość jest określana mianem ambiento - elektronoczno - etniczno - eksperymentalnej muzyki.  Jego pełny napięcia, rozpisany na orkiestrę abstrakcyjny wszechświat wyróżnia się muzycznymi motywami (od akustycznych perkusji, egzotycznych instrumentów do gitary elektrycznej).

Day Before Us tworzy Philippe B. Scalv. To akustyczny mikro-tonalny projekte ambient utworzony w 2010 roku. Muzyka  zwraca się ku podniosłemu, kształtującemu dźwięki rytualizmowi, atmosferze muzyki filmowej.  Zawartość jest czasami podparta cyfrowymi nagraniami plenerowymi. Wszystkie nagrania były zapisywane na żywo. Głównymi źródłami inspiracji są literatura, obecność duchów, angelologia, kinowa poezja i magiczny realizm. Day Before Us oznacza nieustającą moc starożytnych czasów, które chronią nas przed amnezją życia codziennego.


1. An Uncertain Dawn
2. Surrounded by a Moonless  Night
3. In The Court of A Sorrowful Season
4. Under Mounrnful Horizons
5. Frozen Gleams of Eternity

A.D. 2012, Rage In EdenNasza recenzja
 

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =