Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Ebola / Arkona - Computape Split

Prezentowany split projektów Ebola i Arcona jest limitowany do 100 ręcznie numerowanych sztuk. Jako dodatek każdy kupujący otrzyma kod umożliwiający pobranie wydawnictwa w cyfrowym formacie (mp3 lub wav). Ciekawostką jest dwustronna okładka projektu Kolektywu Ebola i Karola Su-Ki, która może zostać ułożona w pudełku w zależności od preferencji właściciela.


Side A: Ebola - Larkin
Side B: Arkona - Disko Mutant / Nora Zająca
Premiera: 22.08.2012
Wydawca: Oficyna Biedot
aO wykonawcach:

Arcona to solowe oblicze Karola Su-Ki, performera, malarza, DJa, VJa, muzyka (Street City Nomads, kolaboracja Moretti/Mazolewski/Suka). "Computape Split" jest dwunastą pozycją w dyskografii Arkony (dotychczasowe wydano zarówno własnym sumptem jak i w wydawnictwach Cpt. Sparky, Sandoz Lab Rec. oraz Zoharum) i stanowi zapowiedź nadciągającej płyty zatytułowanej "Eternity Acid Flashbacks".

Ebola to wirusy wypełzające z łódzkich ruin. Zakażają najsilniej w takich dziedzinach jak live vj i najrozmaitsze sposoby wydobywania dźwięków. Od noise’u, drone, rytmicznego industrialu, przez electro punka po free tekno. Wszystko to w rożnych wcieleniach i pod różnymi nazwami (EBOLA, BETH, RNA-1+RNA-2, ASTMA, IRONLUNG, MWE_DRON). Mimo stosunkowo krótkiego okresu WYLĘGANIA kolektyw miał przyjemność grać min. z Nonstate, Zbigniewem Karkowskim, łódzką Demolką, a także na festiwalu muzyki elektronicznej LDZ_2.0. Nikt nie wie co nastąpi po zakończeniu okresu larwalnego. Kolektyw odpowiada również za organizację imprez w swoim rodzinnym mieście – Łodzi – przede wszystkim interdyscyplinarnego cyklu “Niebezpieczne Związki”, którego celem i założeniem jest prezentowanie bezkompromisowych przejawów sztuki zarówno wizualnej, jak i sztuki dźwięku.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =