Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Hoarfrost - Puppets of the Divine Coroner

Kim jest dziś człowiek? Trybem w maszynie, którą sam zbudował? Więźniem korporacji – współczesnych obozów pracy? Zakładnikiem rozwoju, który musi postępować szybciej, szybciej i szybciej? Niewolnikiem pieniądza? Ofiarą własnych ambicji? Rozbitkiem w mieście ludzkich zombie? Mieszkańcem wielkiego cmentarza, na którym pogrzebał wolną wolę? Marionetką? Ale w czyich rękach?


Wytwórnia: Zoharum
Nr katalogowy: ZOHAR 025-2
Premiera: 13.12.11

Pre-order


Nasza recenzja
Nowy album Hoarfrost zatytułowany "Puppets of the Divine Coroner” to zaduma nad człowiekiem, który chcąc zapanować nad światem, wpadł w pułapkę, stając się więźniem stworzonej przez siebie rzeczywistości. Czy z punktu, w który doszedł, jest jeszcze ucieczka?

A warstwa dźwiękowa albumu? Ci, którzy mieli okazję poznać poprzednie płyty Hoarfrost wiedzą, czego należy się spodziewać po muzyce tego projektu ( przeczytaj nasze recenzje Last Message... (Unknown) oraz Decline). Ciekawostką jest gościnny udział w nagraniu Hekte Zaren – sopranistki na stałe mieszkającej w Niemczech, której głos roztoczył niezwykłą atmosferę nad muzyką zawartą na "Puppets of the Divine Coroner".