Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Hybryds - Mythical Music from the 21st Century

Premiera albumu "Mythical Music from the 21st Century" zbiega się z 30-leciem pracy artystycznej Sandy'ego Nysa. To pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo Hybryds, zbiera nagrania dokonane pomiędzy 1983 a 1986 rokiem, które pierwotnie były porozrzucane po różnych kompilacjach. Jest to pierwszy dokument ich wycieczki w świat sonicznych rytuałów i magii bez ograniczeń i nie do podrobienia, nawet po 30 latach brzmi świeżo.


Album został zremasterowany z pierwotnej kasetowej taśmy matki przez samego Sandy'ego Nysa. On jest także autorem okładki, która opiera się na obrazkach z poprzednich edycji. "Mythical Music from the 21st Century" to muzyka rytualna w najlepszym wydaniu.

Kilku słów Sandy'ego Nysa o płycie:
Pierwsze nagrania zostały zarejestrowane w 1983 roku. W późniejszych latach dokonaliśmy rejestracji większej ilości materiału z różnymi ludźmi w różnych miejscach. Około 20 osób było zaangażowanych w to pierwsze wydawnictwo. Te nagrania to wycieczka za miasto, dziennik mojego życia. Nagrania stworzyły opowiadanie - mityczną historię NaHeMa. Większość z tych nagrań została wysłana na kompilacje do różnych niezależnych wytwórni. Cała historia została po raz pierwszy wydana w 1986 roku na kasecie naszej oficyny 3RIORECORDINGS (była również specjalna edycja w ilości 30 egzemplarzy wraz z instrukcją, jak zbudować "Dream Machine").

 W 1990 roku płyta została wznowiona przez francuskie Nuit et Brouillard jako kaseta w małym pudełku. W 1998 roku pojawił się winylowy picture disc w ilości 666 kopii w niemieckim Triton. Ta wersja była krótsza od kasety. Niniejszy CD zawiera dodatkowo niepublikowaną koncertowa wersję "Sacred Voices", nagraną w Radiu Centraal, oraz niepublikowany wcześniej miks "Octahedron", przygotowany przez Alpha Project.


Lista utworów:
01. The Awakening
02. Stampede
03. Man Eater
04. 666 is Sucking Cock in Heaven
05. Kill the Beast
06. I Do Not Believe in the Beast
07. Aquahypno
08. Na He Ma
09. Oischa
10. Hypno
11. Mind Swamp
12. The Willing Victim
13. The Final Answer

Extras
01. No God but Man
02. Sacred Voices (recorded live)
03. Eternal Words
04. Octahedron (unreleased)
05. A Whisper

Wydawca: Zoharum

Nasza recenzja

 

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =