Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Maeror Tri - Emotional Engramm

"Emotional Engramm" to ostatnia płyta eksperymentalnego niemieckiego tria Maeror Tri, działającego na polu drone ambientu, w którego to skład wchodzili Stefan 'Baraka' Knappe, Martin 'GLIT[s]CH' Git i Helge Siehl. Dwóch pierwszych utworzyło później Troum (wydawnictwa Zoharum: "Autopoiesis / Nahtscato" oraz "Seeing-Ear Gods", a ten ostatni działa po dziś dzień jako 1000Schoen. W ciągu swojej działalności wydali kilkanaście płyt i kaset z unikalnym miksem minimalizmu, industrialu, ambientu i drone, eksplorując nią mózgi swoich słuchaczy.

1. Landscape Of Visionary Thoughts
2. Sublimis
3. Nebulos
4. Vadum
5. Chymos
6. Undisonus
7. Sphaira

Premiera: 21.11.12., Zoharum


"Emotional Engramm” to najbardziej dopracowane wydawnictwo Maeror Tri. Po latach eksperymentów grupa znalazła swoje charakterystyczne brzmienie, na które składały się warstwy przetworzonych elektrycznie/elektronicznie instrumentów akustycznych. Na "Emotional Engramm" ich organiczne brzmienie uzyskało najbardziej przystępną formę. To chyba najlepsze niemalże 80 minut muzyki / 7 kompozycji / w dorobku
Maeror Tri. Reedycja została wydana w ekskluzywnym z digipaku z szatą graficzną w wykonaniu Marcina Łojka (Ibsen Design, wytwórnia New Nihilism, projekty Mantichora and Schmerz) i opatrzona słowem wstępnym przez Martyna Batesa (EYELESS IN GAZA). Album został drobiazgowo ponownie zmasterowany przez Łukasz Miernika (Dead Cat Mastering).

Nasza recenzja

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =