Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Rapoon - Disappeared Redux

Stojący za Rapoon Robin Storey tworzy on nieprzerwanie od ponad trzech dekad i jest odpowiedzialny za inspiracje dla dziesiątek artystów, dzięki muzyce tworzonej z Zoviet France, a później z Rapoon, New Cult of the Sun Moon, Hank & Slim i pod swoim własnym nazwiskiem. Mając już na swoim koncie ponad 50 wydawnictw, Rapoon jest doskonale znanym projektem w świecie muzyki ambient.

"Disappeared" to nie do końca nowy album. Po raz pierwszy ukazał się on w 2010 roku w formie cyfrowych plików i jako ściśle limitowany CDR. Wersja, która ukazuje się w Zoharum, przynosi ponownie zmiksowane i częściowo ponownie nagrane utwory specjalnie na to wydawnictwo, które trwa 72 minuty (oryginalny album był o 7 minut krótszy). Stąd też album nosi nowy tytuł "Disappeared Redux".

01. Sunshine in the Parlour
02. Days Like Rain
03. Lost Caress
04. Dust Rattle
05. The Outside Shadow
06. We Walked in Diamonds
07. Breath of Ages
08. A Clock in Every Room
09. The Declining of Lace
10. Snow Legend
11. Pig Vampires
12. A Pale Blue Door
13. She Never Came


Premiera: 14.04.2012

Autor o płycie: "Ten album to kontynuacja powracających wątków, które przeplatają się przez cały dorobek Rapoon. Ukryte i krótkotrwałe, małe opowiadania i słowa tworzą powiązania wzdłuż czasu i miejsca. To krążek o tych, którzy zaginęli w dziwnych okolicznościach i o tych, którzy po prostu zaginęli. Przemijanie czasu i zmiany. Duchy z przeszłości i duchy z przyszłości."


Uwaga: Pierwszych 50 płyt z autografem Robina Storeya Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem sklepu alchembria.

Nasza recenzja