Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Secretia performed by Mirrorman & India Czajkowska

Secretia to wspólny projekt Mirrormana, polskiego niezależnego muzyka i fotografa, oraz Indii Czajkowskiej, wokalistki i multinstrumentalistki, znanej m.in. z autorskiej płyty "Cosmospir". Drogi artystów zeszły się pierwszy raz w 2009 roku podczas sesji nagraniowej "Holy Rain" - ostatniej płyty trip-hopowego Black Glass, na której wokalistka wystąpiła gościnnie w dwóch utworach.

"Secretia" to tytuł utworu kończącego płytę "Holy Rain", piąty i ostatni krążek poprzedniego projektu Mirrormana. Koncept "Secretii" pojawił się zatem już wcześniej i jest zarówno kontynuacją, jak i nowym początkiem dla obydwojga artystów. Mroczne, często duszne i psychodeliczne dźwięki, charakterystycznych dla produkcji Mirrormana, rozjaśnia delikatny głos Indii Czajkowskiej,, idealnie podkreślający hipnotyczny nastrój płyty.

Stylistycznie "Secretia" stanowi intrygującą mieszankę trip-hop'owych i ambientowych brzmień oraz eterycznych wokaliz. Dziewięć transowych kompozycji utworzyło prawdziwe muzyczne misterium, w którym dominują wysmakowane, minimalistyczne aranżacje.

Album wydany w 6-panelowym digipacku, zaprojektowanym przez Agnieszkę Motykę, autorkę zdjęć, z którą Mirrorman współpracuje od wielu lat.

1. Slavery
2. Distant Lights
3. At The Gates of Silence
4. Kingdom of Calmness
5. Hidden
6. 11 More Days
7. The Unknown
8. Ashes
9. The Prophecy

Premiera 25.09.2013

Wydawca: Zoharum

SAMPLE
Kup CD album
Kup Digital album
Nasza recenzja

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =