Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

The 69 Eyes - X

Helsińskie wampiry przerywają milczenie. 28 września ukaże się ich jubileuszowy - 10 studyjny album. Krążek zatytułowany po prostu "X" zostanie wydany przez Nuclear Blast Records. Wokalista Jyrki69 tradycyjnie twierdzi, że jest to najlepsza płyta. Dodatkowo najbardziej melodyjna i melancholijna w dyskografii The 69 Eyes. Za miks albumu odpowiedzialny jest Stefan Boman.

01. Love Runs Away
02. Tonight
03. Black
04. If You Love Me The Morning After
05. Red
06. I Love The Darkness In You
07. Borderline
08. I'm Ready
09. I know What You Did Last Summer
10. When A Love Comes To An End


TeaserNa 10 sieprnia zapowiedziana jest premiera singla zatytułowanego "Red". Ciekawostka jest, że w dniu premiery singla do sklepów w Szwecji i Finlandii trafi czerwone wino sygnowane nazwą zespołu. Do promującego album utworu powstał teledysk. Obraz kręcono w rezydencji Bjertorp Slott na obrzeżach Goteborga. Podobno utrzymany jest w klimacie filmu "Dziewczyna Z Tatuażem" Davida Finchera.

Album "X" dostępny będzie w kilku wersjach m.in na winylu oraz jako edycja limitowana CD/DVD. Ta ostatnia wersja wzbogacona będzie o rzeczony teledysk do singla "Red" oraz dokument zatytułowany "Made In Sweden - Stockholm & The 69 Eyes".

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =