Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Zen Lu - River

Kim jest Zen Lu? To artysta dźwiękowy zajmujący się sztuką nowych mediów, kurator wielu wydarzeń  w Shenzhen. Muzyk słynie z kunsztownego, minimalistycznego stylu w którym tworzy muzykę elektroniczną. Współorganizował również wiele artystycznych wydarzeń. Te fakty spowodowały, że  że stał się jedną z najważniejszych postaci wśród twórców kultury, zmieniając krajobraz miasta Shenzhen.

W 2012 roku zajmował się współtworzeniem wraz z ludźmi Fundacji Sztuka i Technologia, pierwszej edycji festiwalu "ChoP Festival ­ Polish Experimental Music in China", wspieranego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Rzeczpospolitej Polskiej. Po tym niezwykle intensywnym okresie, Zen Lu powrócił do swojego rodzinnego miasta, w którym dorastał, przywołał swoje wspomnienia z dzieciństwa i stworzył niesamowitą EPkę pt. “River”.


"W czasie Chińskiego Nowego Roku 2013 powróciłem do swojej rodzinnej miejscowości. To małe  miasteczko nazywa się Zongyang i jest położone nad rzeką Jangcy w prowincji Anhui. Poszedłem nad brzeg potężnej rzeki, która tak wiele dała Chińczykom. Tak na prawdę to zawsze trochę obawiałem się jej potęgi gdy bylem dzieckiem. Była zawsze taka tajemnicza, głęboka i pełna nieznanych niebezpieczeństw. Stałem tak na jej brzegu przez dłuższy czas i postanowiłem wykonać nagrania terenowe. Tamta chwila była tak piękna, ale też troszkę nostalgiczna. Teraz mieszkam daleko od "Rzeki", jednak jest ona nada nieodłączną częścią moich wspomnień." Zen Lu

Wydawca: Etalabel

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =