Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Hard Truckin' Rock

Album "Hard Truckin' Rock" nie jest pozbawiony specyficznych elementów, jak melodyjność i dramatyczny nerw, czy prostota formalna. Nowe wydawnictwo Leash Eye zrodzone jest z imponującą swobodą twórczej inwencji.

To album, który idealnie trafił w moje aktualne potrzeby i nastrój. Utwory cechuje wyrazista rytmika oraz ostre kontury melodyczne, Całość zagrana (i zaśpiewna!) jest z werwą i wręcz kipi energią. Zespól gra z imponującą swobodą, czasem ocierając się o przyjemną dla ucha nonszalancję (np. "Me & Mr. Beam", czy końcówka "S.B.F. Anthem").

Bez wątpienia atutem "Hard Truckin' Rock" jest balans między klasycznym hard rockiem i różnymi odcieniami metalu. Zespół czerpie odważnie ze stonerowych i southernowych źródeł i są to udane eksperymenty. Wynika z nich interesująca dla Konsumenta muzyki różnorodność. Bo muzyka Leash Eye to nie tylko zagrane z furią i precyzją "strzały", ale również pełne ciężkich riffów i transowego klimatu numery (choćby "On The Run"). Na krążku znalazło się również miejsce na melodyjne refreny, instrumentowe niespodzianki i ekspresję wokalną wykonaną z prawdziwym blaskiem oślepiającym (np. "Been Too Long").

A.D.2013, Metal Mind Productions


Autor: BH                                                                 18 października 2014

Alfabetyczny spis wszystkich recenzji

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =