Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

3Gramy - 3Koncerty - ekskluzywnie, elitarnie, efektownie!

Trzy unikatowe wydarzenia muzyczne szykuje dla Łodzian Fundacja Art Industry, agencja Fantom Media oraz redakcja portalu muzycznego 3gramy.pl. Podczas trzech koncertów zaplanowanych na trzy kolejne miesiące tego roku, w klubie Scenografia (Łódź, ul. Zachodnia 81/83) wystąpią trzy niekwestionowane osobistości muzyczne.

Na wyłączność dla stu pierwszych miłośników oryginalnych dźwięków, którzy zaopatrzą się w kosztujące 33 złote bilety zagrają artyści, których każdy koncert jest emocjonującym, nieprzewidywalnym wydarzeniem, pełnym szalonych, muzycznych niespodzianek.

 
Muzycznych emocji na najwyższym poziomie, w trzy wybrane soboty, dostarczą łodzianom kolejno:

- 23 marca, papież polskiej elektroniki - Władysław Komendarek.

Zaczynał pod koniec lat 70., w stworzonej razem z braćmi Puczyńskimi grupie Exodus, dziś stanowiącej legendę polskiej progresji. Gdy po siedmiu latach grania zespół się rozpadł, zabrał się za eksperymentowanie z muzyką „na własną rękę”, co zresztą z powodzeniem robi do dziś. Komponuje elektroniczne dźwięki, pełne wielogatunkowych naleciałości: od punku i hard rocka, po jazz i muzykę klasyczną. Ma na koncie ponad dwadzieścia płyt, na których w nietuzinkowy sposób łączy klasykę ze współczesnym brzmieniem syntetyzatorów. Był gościem ubiegłorocznego Międzynarodowego Festiwalu Producentów Muzycznych Soundedit, na którym poprowadził autorski warsztat pt.: „Od dźwięku do produkcji”, przyciągając swoją charyzmą i poczuciem humoru tłumy. Gdyby mógł, poleciałby w kosmos.

 - 13 kwietnia, progresywni "otwieracze" umysłów – Hipgnosis,


Zespół, który tożsamości swoich członków strzeże pilniej niż strażnicy wejścia do Białego Domu. Na koncertach grupa ogranicza werbalny kontakt z publiką do minimum, by – jak tłumaczy – nie rozpraszać ani siebie, ani słuchaczy. Muzyka, którą tworzy ta formacja to – w dużym uproszczeniu – rock progresywny, przepełniony tysiącem różnorodnych inspiracji i wpływów innych gatunków. Hipgnosis ma na koncie trzy studyjne albumy, ostatni tj. "Relusion" okazal się w 2011 roku. Czytaj recenzję

- 25 maja, symfoniczno-metalowi koneserzy synestezji – Victorians.

Wyglądają jakby pomylili epoki. Otwarcie przyznają się do fascynacji XIX-wieczną kulturą. Uparcie wierzą, że sztuka może zmienić świat. Tworząc symfoniczny metal kładą nacisk na to, żeby pobudzić nie tylko słuch, ale również ożywić pozostałe zmysły słuchaczy.  W ubiegłym roku wydali  debiutancką płytę "Revival”. Czytaj recenzję


Wszystkie koncerty odbędą się w klubie Scenografia (Łódź, ul. Zachodnia 81/83). Początek każdego z  wydarzeń o godzinie 20.00. Wejście od 19.00.

Bilety do nabycia wyłącznie poprzez sieć ticketpro.pl  (czyli również Empiku, Media Markcie, Saturnie i in.). Ilość miejsc ograniczona – przewidziano wyłącznie sto miejsc na każdy z koncertów. To pierwsze trzy imprezy w cyklu koncertów 3gramy. Kolejne w przygotowaniu.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =