Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Ambient Festival 2013

Gorlicki Ambient Festival jest doroczną imprezą prezentującą ambitna muzykę elektroniczną. Ideą Imprezy jest przedstawienie szerszej publiczności tego, co dzieje się we współczesnej ambientalnej muzyce elektronicznej.

W tym roku wystapią:

12.07.2013

godz: 18.00 -  DIGITALSIMPLYWORLD
Jego muzyka "na swój sposób hipnotyzuje, wciąga słuchacza w świat ambientalnej szamańskiej alchemii, gdzie zaciera się czas, miejsce, sens istnienia. Jest jak podróż w nieznane miejsce, a jednocześnie tak nam bliskie, otarcie się o podświadomość na jawi".

godz: 19.30 -  1605 munro
Andres Jankowski, mieszkający w Niemczech muzyk o polsko-argentyńskich korzeniach.

godz: 21.00 - NEURONIUM
Michel Huygen, autor klasycznej /nagranej w duecie z Vangelisem płyty „In London”. Michel obchodzi w tym roku 35 lecie swojej działalności artystycznej.


13.07.2013

godz: 17.30 - AQUAVOICE
Tadeusz Łuczejko będzie promował muzykę ze swoich dwóch nowych płyt, wydanych przez Requiem i Zoharum Records.
godz: 19.00 - RAPOON
Robina Storey, muzyk, artysta - wizjoner. Karierę muzyczną rozpoczął jako założyciel, a potem długoletni członek Zoviet France, jednego z najbardziej wpływowych zespołów post-industrialnych, często nazywanych prekursorami dark ambientu i izolacjonizmu.

godz: 20.30 - MANUEL GÖTTSCHING

Był założycielem i leaderam słynnej grupy Ash Ra Tempel gdzie grał także inny guru muzyki elektronicznej Klaus Schulze. Po kilku latach nazwa zespołu została skrócona do „Ash Ra. Pod własnym nazwiskiem lub pod szyldem Ash Ra Manuel Göttsching nagrał wiele płyt które na stałe weszły do kanonu muzyki elektronicznej, są wśród nich takie tytuły jak "New Age of Earth”, "Blackouts”, "Inventions for Electric Guitar” czy "Correlations”.

Bilety na jeden dzień festivalu 30 zł. Karnet na dwa dni 50 zł. Rezerwacje tel. +48 18 3535695 lub email: aquavoice@gmail.com

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =