Fuse / Holter

Split Echoes of Yul i Nowa Ziemia

Conspicuous Unobstructed Path

Macabre folk 23 Threads

Dionysus

Dytyramb Dead Can Dance

Light Of The Dreams

Sny Maćka Szymczuka

Music For Cassandra

O śmierci inaczej

Another Pink Floyd zaprasza na kwietniowe koncerty

W marcu (dokładnie 01.03) minęła 40 rocznica wydania płyty "The Dark Side of The Moon". To doskonała okazja aby zaprosić fanów Pink Floyd i wspólnie z zespołem Another Pink Floyd, pierwszym polskim tribute bandem tej formacji, wspólnie uczcić okrągłe urodziny jednej z najważniejszych płyty wszechczasów. W całości na żywo Ciemna Strona Księżyca oraz najbardziej znane floydowskie utwory na ponad dwugodzinnym koncercie w trzech polskich miastach.

Małopolski tribute band znakomicie radzi sobie z repertuarem Pink Floyd. Starannie przygotowane aranżacje muzyczne i wokalne, dbałość o niuanse brzmieniowe  bardzo wierne partie gitarowe, zdobywają coraz szersze uznanie wśród fanów z Polski, którzy bardzo licznie odwiedzają i przychylnie oceniają  koncerty. Na występ Another Pink Floyd składają się najlepsze floydowskie utwory.

Rozpiska koncertów:

16 Kwietnia – KRAKÓW - Klub Rotunda
21 Kwietnia – RADOM - Klub Strefa G2
26 Kwietnia – RZESZÓW - Klub Pod Palmą

Początek wszystkich koncertów o 20.00
Bilety w cenie 25 zł przedsprzedaż / 35 zł w dniu koncertu – dostępne w sieci Ticketpro oraz w klubach.


Muzycy Another Pink Floyd sugerują zachować dystans i świadomość, że na scenie nie wystąpi prawdziwy Pink Floyd – w zamian pasja i energia ośmiu osób występujących na scenie gwarantuje przeżycie wieczoru wypełnionego floydowskim duchem i  dobrze spędzony czas.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =