Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Cover Festival 2013 - istotne zmiany!!

Otrzymaliśmy informację o zmianach organizacyjnych Cover Festiva; 2013:

"Zmienił się termin i miejsce pierwszego koncertu – mówi Jacek Adamczyk, właściciel RDS Music, organizator festiwalu. –  Ruszamy 23 marca w Hali Kapelusz w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku na granicy Katowic i Chorzowa a nie jak pierwotnie ogłoszono 23 lutego. Zmiana podyktowana jest ogromnym zainteresowaniem fanów. Mega Club niestety nie pomieściłby wszystkich chętnych. Bardzo cieszy nad tak duże zainteresowanie. Dodatkową korzyścią z pewnością będą telebimy oraz strefa dla fanów. W specjalnej wydzielonym sektorze będzie miejsce na stoiska z gadżetami, płytami i wszelkimi akcesoriami, jakie prawdziwy fan zespołów, którym oddajemy cześć na naszym festiwalu powinien posiadać. Będzie też miejsce na giełdę pamiątek i wszelkich akcesoriów – dodaje.

Co ważne, ceny biletów nie ulegają zmianie. Jak się dowiedzieliśmy, nastąpiła też jedna zmiana, jeśli chodzi o gwiazdy uświetniające koncert IKONY ROCKA poświęcony twórczości AC/DC, Black Sabbath i Motorhead. Brytyjski Hells Bells wystąpi na listopadowym finale w katowickim Spodku, a w jego miejsce pojawi się inna, znakomita brytyjska formacja AC/DC UK.

"To będzie nasz pierwszy wystep w Waszym kraju – mówi Darren’em Ward’em z AC/DC UK. – Tym bardziej czujemy się zaszczyceni i wyróżnieni. Gramy bardzo dużo koncertów głownie w Wielkiej Brytanii, Chorwacji, Belgi, Holandii, Francji. Całoroczny festiwal coverowy, podzielony tematycznie to doskonały pomysł. Daje to okazje zaprezentowania fanom szerokiego spektrum wykonawców – dodaje.

Pozostali wykonawcy pierwszego koncertu to: ACES HIGH (Niemcy) uznany w Europie cover band grupy MOTORHEAD, BLACK SABBATH REVIVAL BAND  z czeskiej Pragi oraz polskie gwiazdy: 4 SZMERY i GOMOR. Ponadto koncert uświetnią występy 230VOLT oraz WOLF AND THE MF. Gośćmi specjalnymi będą Andrzej Nowak – założyciel i lider legendarnego TSA, lider zespołu ZŁE PSY oraz Piotr Luczyk – lider i założyciel zespołu KAT. Wystąpi również basista grupy HAMMER Adam Harris. Bilety na koncert można już zamawiać i kupować poprzez sieć Ticketpro a także za pośrednictwem oficjalnej strony festiwalu www.coverfestival.pl. Tam znajdziecie wszelkie informacje również o kolejnych, wspaniale zapowiadających się koncertach. Całość poprowadzi dziennikarz Polskiego Radia 1 Marek Wiernik.

COVER FESTIVAL 2013

KONCERT IKONY ROCKA - 23 marzec 2013 rok

Wystąpią:

AC/ DC UK  (Tribute to AC/DC) Wielka Brytania
ACES HIGH (Tribute to Motorhead) Niemcy
BLACK SABBATH REVIVAL BAND  Czechy
4 SZMERY (Tribute to AC/DC)  Polska
GOMOR (Tribute to Motorhead) Polska
230 VOLT  Polska
WOLF AND THE MF  Polska

Goście specjalni:
Piotr Luczyk (Kat)  
Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy)
Adam Harris ( Hammer)

Prowadzenie koncertu: Marek Wiernik (Polskie Radio Program 1)

Miejsce koncertu: Hala KAPELUSZ WPKiW Chorzów
ilość miejsc dla widzów: 1500
ilość miejsc w strefie VIP: 40-50 osób

Rozpoczęcie imprezy: 16.00   otwarcie bram: 15.00
zakończenie imprezy: 23.00

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =