Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Ex Auditu 5/2014

Premiery:
Jeden z najstarszych zespołów polskiej sceny hard rockowej, warszawska formacja Lessdress powraca po siedmiu latach z nowym materiałem. Album "Fools Die Young" trafił właśnie na sklepowe półki. Zespół o albumie: "To zbiór ostrych piosenek osadzonych na riffach, których melodie da się zapamiętać. Zawarliśmy w tym materiale wszystko co wiemy o rockandrollu. Płyta jest wesoła, bębnowo-gitarowa z mocnymi i melodyjnymi refrenami. Ma naturalne brzmienie, bez udziwnień i wszystko jest na niej prawdziwe. Oczywiście po angielsku. Jeżeli nie przepadasz za prowincjonalnością polskiego rockandrolla, to pokochasz Lessdres. Na zły humor – lepsze niż kokaina!".

Grupa aktywistów ze Śląska ze skromnym udziałem wytwórni LET THEM COME Productions wychodzi do fanów ciężkiej muzyki z kolejną częścią kompilacji "Silesian Butchers". Na czwartej części słuchacze będą mogli zapoznać się z próbką dokonań takich gwiazd jak: Bottom, Attacck, Deadline, Sinphonicon, Spatial, Scavenger, Radogost, Mantra, Patek XIII, Basement, Dogmatic, Death Lot Lizard, Dead Mind, Elemental Device, Bottlekopf, Moanaa.

Album "Silesian Butchers vol. 4" można otrzymać jako gratis przy zamówieniu przynajmniej dwóch płyt ze sklepu LET THEM COME Productions lub u zespołów biorących udział w tym przedsięwzięciu.

Koncerty:
►11 października 2014 w Częstochowie w ramach Festiwalu Dekonstrukcji Słowa "Czytaj!" odbędzie się premiera specjalnego koncertu Bionulora "Stary Pisarz", poświęconego Williamowi S. Burroughsowi w roku setnych urodzin pisarza.

Na poszerzony koncert, a właściwie na całą "audycję" multimedialną, złoży się nowa muzyka Bionulora, stworzona właśnie na tę okazję i zainspirowana biografią i tematami podejmowanymi przez W.S.B. Muzycznie będzie to podróż w stronę Maroka, Egiptu i ... marzeń sennych Burroughsa o Hasanie ibn Sabbah. Całości dopełnią odczytywane fragmenty prozy oraz specjalnie nakręcone filmy, które towarzyszyć będą muzyce Bionulora.

Miejsce : Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie, godz. 20.00

Zwiastun wydarzenia


Zespół Ciryam zaprasza na Samba Rock Tours 2014. na czterech koncertach grupa będzie dzielić scenę z formacją Kita z Rio De Janeiro. Terminarz:
9.10 Gorlice, Kino-teatr WIARUS
10.10 Krosno, klub Melanż
11.10 Nowy Sącz, pub Prorock
12.10 Tarnów, klub Przepraszam


Kolorowy image, czupryny na głowie i skórzana biżuteria to znak rozpoznawczy glam rockowego zespołu Nasty Crue. Zespół wyrusza właśnie w trasę "Rock'N'Roll Nation tour 2014". Oto rozpiska trasy:
10.10 – Jelenia Góra – Orient Express
11.10 – Opole – K60
24.10 – Świdnica – Izi Rider
25.10 – Wrocław – Od Zmierzchu Do Świtu  
14.11 – Drezno – Noteingang
15.11 – Szczawno-Zdrój – Rock Pub
06.12 – Kielce – Binkowski Hotel


Po świetnym przyjęciu albumu "Cloud Kingdoms" oraz wspaniałej publiczności na wiosennej trasie - zespół Spiral kontynuuje trasę promująca ten album:
17.10.2014 - Jasło (lmpresja),
23.10.2014 - Kraków (Alchemia),
25.10.2014 - Stalowa Wola (Labirynt),
26.10.2014 - Tarnów (Przepraszam),
06.11.2014 - Rzeszów (Vinyl),
07.11.2014 - Warszawa (Rock Side 99),
08.11.2014 - Łódź (Przechowalnia),
14.11.2014 - Katowice (Korba)
15.11.2014 - Kielce (Baza Zbożowa)
22.11.2014 - Koscie (Tabacka Kulturfabrik [SK]),

Bilety na koncerty dostępne w przedsprzedaży pod adresem: www.spiral.pl/bilety


Teledyski:
►Swoją premierę miał właśnie drugi klip zespołu Chaos Engine Research. Nowy teledysk powstał do utworu "Critical Mass" i promuje najnowszy album grupy "The Legend Written by an Anonymous Spirit of Silence". Zobacz

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =