Fuse / Holter

Split Echoes of Yul i Nowa Ziemia

Conspicuous Unobstructed Path

Macabre folk 23 Threads

Dionysus

Dytyramb Dead Can Dance

Light Of The Dreams

Sny Maćka Szymczuka

Music For Cassandra

O śmierci inaczej

Fear Factory i Devin Townsend Project W Polsce

Fear Factory to najprawdziwsza legenda industrial metalu. Zespół powstał w 1990 roku w Los Angeles, w Kalifornii i już od początku swojej działalności wzbudzał ogromne zainteresowanie zarówno słuchaczy, jak i krytyków! Szczyt popularności grupy przypadł na drugą połowę lat 90., kiedy to ukazał się album "Demanufacture". Kwartet pod wodzą Dino Cazaresa przeniósł ekstremalny metal na łono industrialu zmieniając oblicze ciężkie muzyki i stając się inspiracją dla kolejnych pokoleń muzyków. W czerwcu tego roku ukazał się ósmy album Fear Factory – "The Industrialist".

Devin Townsend Project to grupa kierowana przez kanadyjskiego muzyka i producenta, znanego nie tylko z działalności solowej, ale również z grupy Strapping Young Lad, której był założycielem, autorem tekstów, wokalistą i gitarzystą. Niebagatelne podejście do muzyki, przecieranie nowych szlaków i jak zawsze najwyższy poziom twórczości stawiają Devina wśród największych osobowości metalu w XXI wieku. Z projektem Devin Townsend Project (powstałym w 2009 roku) nagrał już cztery albumy (w tym dwa ostatnie w ubiegłym roku)
.

Zespoły podczas trasy "The Epic Industrialist Tour" pełnią rolę co-headlinerów, co oznacza, że kolejność koncertów na trasie zmienia się, a obie formacje grają równorzędny, pełny koncert.  Polska odsłona trasy "The Epic Industrialist Tour"  ma dwa przystanki: 4 grudnia 2012 formacje zagrają w warszawskiej Progresji, a 5 grudnia w poznańskim Eskulapie.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =