Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Gdańskie Spotkania Inicjatyw Muzycznych "PROTOKULTURA"

Gdańskie Spotkania Inicjatyw Muzycznych "PROTOKULTURA" to pierwsze tak szeroko zakrojone wydarzenie w Gdańsku, skupiające różne, często dość odległe środowiska muzyczne, pokazujące charakter ich działalności, która od wielu lat odbywa się niejako na uboczu głównego nurtu, a jednak może pochwalić się wieloma sukcesami. W ostatnich latach zauważa się coraz większe zainteresowanie tego typu inicjatywami, pozbawionymi chłodnej kalkulacji biznesowej, stawiającymi na promowanie dobrej muzyki, sztuki z potrzeby serca i chęci dzielenia się tym, co naprawdę dobre, wbrew temu, czy zostanie to zauważone przez rzeszę, czy tylko grupę zwolenników z niszy muzycznej danego nurtu. To głównie taka działalność pozwala na wyłuskanie, wyłowienie prawdziwego talentu, który stawia pierwsze kroki, aby w przyszłości zyskać większe uznanie.

Założeniem organizatorów jest pokazanie wielowarstwowej specyfiki działań muzycznych, wybiegających jedynie poza schemat „nagranie – realizacja – publikacja – koncerty”. Uczestniczący w tej imprezie będą mieli okazję zobaczyć branżę od kulis, widzianą oczami wydawców, artystów, grafików, dziennikarzy i publiczności. „Protokultura” ma również stanowić swoisty panel wymiany doświadczeń pomiędzy aktywistami, wywodzącymi się z różnych środowisk muzycznych, aby dzielili się nimi z innymi osobami. Do tego celu przygotowano3 spotkania: dziennikarzy (prowadzenie: Kamil Wicik / Radio Gdańsk), wydawców (prowadzenie: Daria Owczarek / Portal Music Is), autorów designu muzycznego (prowadzenie: Łukasz Dunaj / Magazyn Noise).

W ramach imprezy odbywać będą się targi wydawców płyt, netlabeli, czasopism, portali internetowych, producentów muzycznych, grafików, pasjonatów, których działalność związana jest szeroko pojmowaną sceną muzyczną z różnych części kraju.

Spotkacie się tutaj z muzyką alternatywną, elektroniczną, rockową, klubową, hip-hopową, eksperymentalną i inną równie ciekawie zakręconą. Tego dnia, części wystawienniczej towarzyszyć będą różnego rodzaju pokazy, prezentacje, warsztaty, wspomniane panele dyskusyjne, koncerty i sety djskie.


Start: 13.06.2015, godz. 12:00. Miejsce: Gdańsk, klub Protokultura
Organizatorzy: klub Protkultura oraz Nadbałtyckie Centrum Kultury.


Szczegóły

 

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =