Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

In Extremo w Polsce

Już 19 października 2013 na jedynym koncercie w Polsce wystąpi niemiecki zespół In Extremo. Pochodzący z Berlina muzycy założyli w 1995 roku zespół, który dziś uznawany jest za jedną z najważniejszych folk-metalowych formacji na świecie. In Extremo rozpoczyna jesienią trasę koncertową, promującą nowy album "Kunstraub", którego premierę zaplanowano na koniec września.

Niepowtarzalny styl grupy In Extremo powstał poprzez połączenie tradycyjnych metalowych brzmień z muzyką średniowieczną czy ludową wykorzystują instrumenty takie jak dudy średniowieczne, lira korbowa harfa i inne. W ich repertuarze znalazły się znane średniowieczne utwory pochodzące z Carmina Burana (Nymphenzeit, Omnia Sol Temperat, Totus Floreo) oraz ówczesnej poezji jak np. Palestinalied czy Herr Mannelig. Z czasem zespół stworzył również własny materiał po niemiecku. Grupa tworzyła ścieżkę dźwiękową do pierwszej i drugiej części gry komputerowej Gothic. Dotychczas muzycy występowali dwukrotnie w Polsce – na Płock Cover Festival 2010 oraz na Metalfest 2012. 19 października fani będą mieli pierwszą okazję zobaczyć ich na klubowej scenie!
Organizatorem koncertu jest Agencja Ido

Promocja: Fantom Media

Informacje:
19 października 2013
Warszawa
Klub Progresja – ul. Kaliskiego 15A
wejście od 19:00, początek koncertu 19:45
bilety w cenie 100 zł przedsprzedaż (110 zł w dniu koncertu) dostępne w sieci Ticketpro oraz Eventim.

W roli supportu wystąpi młody, doskonale zapowiadający się zespół SOPOR, który współtworzył widowisko i wydawnictwo "Kolory Nadziei".

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =