Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

In Progress: Benicewicz i INIRE

Zapraszamy na koncert dwóch projektów audiowizualnych w ramach cyklu Live in Progress. 2 lutego zaprezentują się: Formacja INIRE oraz Wojciech Benicewicz.

Live in Progress:
INIRE
BENICEWICZ
02.02.2013
Gdańsk, CSW Łaźnia
ul. Jaskółcza 1
Start: 19:00
Wstęp wolnyFormacja INIRE powstała wiosną 2001 roku. Skład grupy ściśle uzależniony jest od realizowanych projektów. Inicjatorem INIRE i głównym jej animatorem jest Krzysztof Pawlik. Do tej pory w projektach realizowanych przez INIRE uczestniczyli m.in: Małgorzata Dancewicz, Karolina Kozakiewicz, Grażyna K. Kaczmarek, Mirosław Rajkowski i Wojciech Benicewicz. W swoich działaniach formacja łączy filozoficzne i antropologiczne poszukiwania z audiowizualnymi środkami wyrazu, interpretując ugruntowane już w historyczno-literackiej i kulturowej tradycji treści, które zyskują tu swoje aktualne znaczenie. Nie jest to jednak twórczość na nowo tłumacząca klasykę, a raczej poszukiwanie indywidualnego doświadczania mitu, kształtujące się na granicy muzyki elektroakustycznej, wideo-art i audiowizualnego performance'u.

http://inire.net/

Wojciech Benicewicz – Kompozytor, artysta audiowizualny, zaangażowany od 1996 roku w różne projekty muzyczne, m.in. w surrealistyczny White Nerve Connexion, poetycki Inire, ambientowe Suture Navigator i Nemezis oraz mroczny Christblood czy The Embryonal Position. Jego pierwsza solowa płyta "Fujarki", wydana nakładem Requiem Records została bardzo dobrze przyjęta w prasie i była kilkakrotnie prezentowana na antenach ogólnopolskich i regionalnych stacji radiowych.

Swoje prace audio i wideo prezentował dwukrotnie na WRO Media Art Biennale, festiwalach Wrocław Industrial Festiwal, Intermediale, Trans/Wizje, Hamburg Artgenda Festival, Rytuał, Videoprzestrzenie BWA i in. Od 2001 roku szef artystyczny Wydawnictwa Okultura. Autor okładek książek i płyt.

http://benicewicz.pl/

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =