Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Informacje koncertowe od Zoharum

Za labelem Zoharum precentujemy kilka koncertowych propozycji:

Closed Show | ZENIAL
29.03.2012 | godz.20.00 | Kolonia Artystów
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 18

27.03.2012 ukaże się nowe wydawnictwo: ZENIAL - "Connection Reset by Peer" - pierwsza od sześciu lat solowa płyta artysty. Z tej okazji Kolonia Artystów zaprosiła Łukasza Szałankiewicza na spotkanie z cyklu Close Show, podczas którego zostanie zaprezentowany najnowszy album. Zenial przedstawi krótki live act, zaprezentuje video oraz opowie o koncepcji i powstaniu płyty.

Wieczór autorski to doskonała okazja, aby zapoznać się najnowszymi dokonaniami Zeniala, porozmawiać z autorem muzyki osobiście, a także nabyć album w specjalnej ofercie przygotowanej przez wydawnictwo Zoharum.

Uwaga. Wstęp na to wydarzenie wyłącznie na zaproszenia. Aby otrzymać takie zaproszenie, należy zgłosić się do Kolonii Artystów od poniedziałku do piątku w godzinach 17-20 (szczegóły).Drugą propozycją jest koncert w ramach cyklu In Progress.

C.3.3
30.03.2012 (Piątek)
Start: 19:00
CSW ŁAŹNIA
ul. Jaskółcza 1, Gdańsk
Wstęp wolny


C.3.3. to projekt zainspirowany doświadczeniem Paula Jarmozy’ego, jakim była praca nad projektami muzycznymi z młodymi kryminalistami w więzieniu w Reading. Śledząc historię miejsca oraz obecną sytuację socjalną i polityczną, ich muzyka odzwierciedla trudną rzeczywistość Wielkiej Brytanii od czasów wiktoriańskich do chwili obecnej.