Anima Mundi

Zmieniona muzyka Hoarfrost

Where Words Fail, Music Speaks

Kompilacja dla Ani

Austeros

Przesłanie do wysublimowanych zmysłów Inner Vision Laboratory

The Measures Taken

Człowiek vs. maszyna w muzyce Machinefabriek

Glaciology

Cztery utwory o śniegu i lodzie Strom Noir

IV Kalisz Ambient Festiwal

Kalisz Ambient Festiwal to impreza mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej Wielkopolsce. Tym samym jest to doskonała okazja dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.


Na tegorocznej IV edycji festiwalu wystąpią: legenda muzyki elektro-industrial z lat 80 grupa Dusseldorf, nominowany do paszportów polityki w 2013 roku Kuba Ziołek z projektem Stara Rzeka, jeden z najbardziej znanych projektów około ambientowych na polskiej scenie duet Accomplice Affair. Dwa projekty ze Stanów Zjednoczonych: 23 Threads i Different State. Tym samym będzie to pierwszy od 10 lat koncert Different State w Polsce oraz pierwszy po 20 latach milczenia koncert 23 Threads. Skład uzupełni kaliski duet elektro-ambientowy SZUMiKURZ. Jednak to jeszcze nie koniec. Po koncercie odbędzie się after party, które poprowadzi Dawid Chrapla. Muzyk, znany z takich projektów jak Synapsis i Accomplice Affair.

Cena biletu w przedsprzedaży 24 zł. Przedsprzedaż biletów będzie trwać do 23.10.2015 do północy. Bilety będą dostępne w klubie "Urwany Film", będzie można je także zamówić mailowo przez oficjalną stronę internetową festiwalu na jeden z trzech podanych adresów w treści wpisując swoje imię i nazwisko oraz miejsca zamieszkania.
Cena biletu w dniu koncertu 30zł.


Impreza odbędzie się 24.10.2015r w Pubie Urwany Film, ul. Narutowicza 2a/1, 62 - 800 Kalisz.

W imieniu organizatorów zapraszamy.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =