Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Kalisz Ambient Festiwal III

Kalisz Ambient Festiwal to pierwsza tego typu impreza w Kaliszu mająca na celu promocję szeroko pojętej sceny elektro-ambient w południowej Wielkopolsce. Tym samym jest to doskonała okazja dla projektów muzycznych z rodzimego Kalisza i okolic, które mogą zaprezentować się u boku znanych twórców sceny ambient i elektro z kraju i zagranicy.

Tegoroczna edycji festiwalu to okazja by zobaczyć: legendę polskiej sceny alternatywnej Karpaty Magiczne, projekt Tańce Snu w skład, którego wchodzą: ceniona na scenie międzynarodowej wokalistka, pianistka i kompoztyroka muzyki awangardowej India Czajkowska i Sebastian Madejski, na co dzień lider warszawskiego zespołu Beltaine Improved, multiinstrumentalista i człowiek o niespotykanej skali głosu. Czołowy projekt sceny industrial-ambient Synapsis, [haven] elektroniczny projekt z Poznania, który wydał genialną płytę "Plastik" dla prestiżowej amerykańskiej wytwórni Tympanik Audio. Skład dopełnią: Accomplice Affair - Kaliski projekt ambientowy, posiadacz według fachowej prasy muzycznej najbardziej mrocznego albumu 2013 roku "The Zone of Silence" wydanego dzięki Zoharum Records, Canis Arboris - projekt stworzony przez lidera Gdyńskiej grupy Dogs in Trees, muzycznie obracającego się w klimatach ambientowych ze spora domieszką muzyki etnicznej. W Kaliszu zaprezentuje muzykę z jego debiutanckiej płyty "Elsewhen".

Dodatkowym smaczkiem tegorocznej edycji KAF będzie pokaz instrumentów muzycznych autorstwa Marka Styczyńskiego (Karpaty Magiczne) zatytułowany "najstarsze i najnowsze instrumenty muzyczne od paleolitu do XX wieku"

Otwarcie bram godzina 19.30 w klubie studenckim "Pod Muzami" 25 Październik 2014. Wstęp 15 PLN.

Program III Kalisz Ambient Festiwal:

19.55- rozpoczęcie festiwalu
20.05- 20.30- Canis Arboris
20.40- 21.05- Synapsis
21.15- 21.45- Accomplice Affair
21.55- 23.15- pokaz instrumentów muzycznych autorstwa Marka
Styczyńskiego oraz występ Karpat Magicznych
23.25- 00.05- [haven]
00.15- 01.15- projekt Tańce Snu


Wydarzenie na facebooku

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =