Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Koncert Duo Kobi / Bolcsó

Muzyka duetu Kobi Bolcsó jest efektem połączenia wykonywanych na żywo dźwięków saksofonu i muzyki elektronicznej. To muzyka będąca w ciągłym ruchu pomiędzy statycznymi przestrzeniami muzycznymi a zmiennymi sekwencjami.

Koncert odbędzie się 4 października 2013, start godz. 19.00
Miejsce: ul. Jaskółcza 1, Gdańsk - Dolne Miasto

Christian Kobi - saksofon / Bálint Bolcsó - elektronika

Sylwetki muzyków:

Christian Kobi - studiował muzykę na Uniwersytecie Muzycznym w Bazylei, gdzie specjalizował sięw grze na saksofonie. Studiował także w Paryżu, Lucernie i w Zurychu. Występował w grupach muzyki improwizowanej oraz jako solista w Szwajcarii i poza jej granicami. Od 2003 roku jest inicjatorem i dyrektorem artystycznym berneńskiego festiwalu muzyki improwizowanej „Zoom in”. Od 2003 roku jest także członkiem kwartetu saksofonowego „Konus Quartett”. Jest współzałożycielem labelu muzyki nowej „Cubus Records”, powstałej w 2006 roku.

Bálint Bolcsó - studiował kompozycję na Uniwersytecie Muzycznym im. F. Liszta w Budapeszcie. Studiował też w Wiedniu, w Hanowerze i w Kolonii. Komponuje utwory wokalne i instrumentalne, muzykę do filmów, spektakli teatralnych, występów tanecznych, a także słuchowiska, instalacje dźwiękowe i kompozycje elektroakustyczne. Często wykorzystuje live-electronics w muzyce improwizowanej i komponowanej. Regularnie występuje jako muzyk improwizujący, używający samodzielnie zaprogramowanych instrumentów. Bolscó uczy na Uniwersytecie w Pecs i w Wyższej Szkole Komunikacji Informatyki Muzycznej w Budapeszcie.

Koncert realizowany jest w ramach projektu Art+Science Meeting.
Koncert finansowany jest przez Szwajcarską Fundację dla Kultury Pro Helvetia.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =