Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Koncert Thesis, Xanadu i Alheny - patronujemy!

Zapraszamy na koncert w piątek 27 stycznia do toruńskiego Klubu Bunkier! Tego dnia, w ramach 2 części swojej trasy wystąpi zespół Thesis wspierany przez specjalnych gości zaproszonych tego wieczoru: formacje Xanadu oraz Alhena. Bramy otwierają się od godziny 19:00 natomiast bilety są w cenie 10 PLN (przedsprzedaż) i 15 PLN (w dniu koncertu).

Zespół THESIS działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę „Channel 1”, był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. 20 maja ukazała się akustyczna EPka "Acoustic Music EP 1". Obecnie Thesis przebywa w studiu nagrywając drugą płytę.
Cyfrowe wersje płyty "Channel 1" oraz akustycznej EPki są dostępne do odsłuchania lub darmowego pobrania z oficjalnej strony zespołu http://www.thesisband.com

Zespół Xanadu został powołany do życia w maju 2008 roku przez kilku lokalnych muzyków, czujących potrzebę grania ambitnej, przestrzennej muzyki z nutką melancholii, ale i rockowym pazurem. Jest to w pewnym sensie kontynuacja "starego Xanadu" z lat 90 ubiegłego wieku, z którym łączy osoba perkusisty zespołu - Huberta Murawskiego.
W naszej muzyce łączymy osobiste fascynacje muzyczne, scalamy je wspólnie i nadajemy swojej muzyce uniwersalny przekaz. Wszystko ewoluuje, tak jak i nasza muzyka, trudno więc przewidzieć dokąd nas zaprowadzi.
Na przełomie 2010 i 2011 roku zespół zarejestrował płytę "The Last Sunrise", która została wydana 13 września 2011 przez amerykańską wytwórnię ProgRock Records.

Zespół Alhena powstał w styczniu 2010 roku w Bydgoszczy, jako realizacja pasji tworzenia własnej wizji muzycznej osób, które spotkały się w chwili odejścia z poprzednich projektów muzycznych. Po okresie stabilizacji składu, grupa rozpoczęła intensywne prace nad komponowaniem materiału, czego rezultatem było nagranie EPki, na której znalazło się pięć utworów. Nagrań dokonano w okresie lipiec-wrzesień 2011 w bydgoskim MG-Studio pod okiem Marcina Grzelli. Po kilku koncertach promujących zarejestrowany materiał i ciepłym przyjęciu ze strony publiki, zespół zdecydował się pracować nad materiałem na swój debiutancki album.

Więcej info jak i gdzie kupić bilety na www.facebook.com/thesisband

Autumn Tour Pt. 2:
Forma + Thesis + Guests

20.01.2012 [piątek]    - Kraków @ Paranoya              [+ Overcolored]  
21.01.2012 [sobota]    - Skarżysko Kamienna @ Semafor   [+ Irena]
22.01.2012 [niedziela] - Stalowa Wola @ Pod Balladą              

Thesis + Guests
27.01.2012 [piątek]    - Toruń @ Bunkier      [+ Xanadu & Alhena]  
28.01.2012 [sobota]    - TBA    
29.01.2012 [niedziela] - Poznań @ Lizard King [+ Butterfly Effect]

 
Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalne strony zespołów:
http://www.thesisband.com
http://www.xanaduband.com
http://www.alhenaband.com

Serwis OnlyGoodMusic jest Patronem Medialnym koncertu w Toruniu.