Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Los Heraldos Negros & Openclose

W imieniu muzyków oraz organizatorów zapraszamy na kolejne koncerty reprezentantów międzynarodowej sceny swobodnej improwizacji Openclose.

Los Heraldos Negros & Openclose
Sergio Sanches T/Ee-Ek-T Orn/Marcin Wolniewicz

10.06. - Katowice
11.06. - Nowica
12.06. - Kraków


Oto bohaterowie koncertów:


Sergio Sanches T

Meksykański wykonawca i kompozytor muzyki eksperymentalnej, elektronicznej i noise. Kurator i autor Ruido Horrible – skupiającego experymantatorów, muzyków i twórców  awangardowych,  głównie z Ameryki Poludniowej. Na trasie koncertowej w Europie od maja do lipca, przedstawia  Los Heraldos Negros.
Los Heraldos Negros to projekt, który od momentu powstania  w 2008 roku rysował różnicę między jednostką i jej tożsamością, a zbiorowym działaniem i tworzeniem. Jego alternatywny charakter spowodował, że przeszedł przez hałas, acousmatic i muzykę industrialną. W jego ramach współpracowało i swoje działania prezentowało wielu artystów z całego świata: Balísticos Rutilantes, Cacophonic Joy, Stalaktos, Hilaratura Crama, Thirdorgan, Dave Phillips, Francisco López, Vulgar Disease, Melodiklasta i wielu innych.


EE-EK-T ORN

Experymentator i wykonawca noiz, mouzik, twórca Openclose – sceny swobodnej improwizacji, na której spotykają się i graja muzykę eksperymentalną, elektroniczna, noise, artyści z Ameryki Południowej, Japonii, Europy: Christian Galarreta, Tomohiro Sugawara, B*TONG, Go Tsushima, Krapoola, Maria Jiku, Alchemik Sendivius, Grzegorz Cieślak, Marek Andraszewski, Robert i Marek Milinkiewicz i inni.


Marcin Wolniewicz

W świecie wolno pływających wartości, niepołączonych już znaczeniami. Bez kontekstu. W świecie, gdzie nie ma wartościowania, gdzie idee znaczą tyle samo co nic. Gdzie nie ma już granic, gdzie wszystko można, gdzie wszystko już było co będzie. Gdzie nie ma wytycznych, punktów odniesienia. W magmie szumu i hałasu upajamy się wolnością.

Więcej informacji o koncertach

Openclose, to otwarta, przemieszczająca się, międzynarodowa scena swobodnej improwizacji. Swój początek miała w 2008 roku w Grudziądzu. Scena ma formę dzieła otwartego, która polega na tym, że każdy pojawia się, aby grać swoją muzykę w otoczeniu innych, którzy także grają swoją muzykę. Tak powstają różne formy muzyczne: kolaż dźwiękowy, noise, free akt... Ich koncerty mają dwie części - występy solowe poszczególnych muzyków/performerów,   oraz drugą - swobodną improwizację, do której zapraszani są muzycy z miasta, w którym gra projekt.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =