Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Lux Occulta powraca!

O powrocie grupy Lux Occulta mówi się od dłuższego czasu. Na początku były to luźne obietnice wokalisty Jarosława Szubrychta, które mówiły o planach i nie miały jakiegoś konkretnego horyzontu czasowego. Później pojawiły się pierwsze konkrety, m.in. na blogu wokalisty objawił się dużo obiecujący wpis informujący, że nowa płyta jest już nagrana. Kolejnych informacji dostarczył Wacław "Vogg" Kiełtyka, który w jednym z wywiadów przyznał, że tworzył partie akordeonu na nowe wydawnictwo zespołu z Dukli.

Powrót grupy Lux Occulta po 10 latach niebytu stal się faktem. Zespół zaszyl się w studio i rejestruje nowy album. Krążek będzie nosił tytuł "Kołysanki" i z pewnością będzie zaskoczeniem dla fanów kultowej w wielu kręgach formacji. Muzyka zespołu miała ponoć ulec metamorfozie i niewiele ma już wspólnego z intesywnym metalem.  Jak zapewniają czlonkowie zespołu będzie to coś nowego i świeżego - nie tylko w dyskografi formacji.

"metalowa być może z ducha, przez mroczny nastrój, ale na pewno nie z brzmienia" - twierdzi wokalista  Jarosław Szubrycht.

Na nowej płycie dominował będzie język polski.

Aktualny skład Lux Occulta tworzą: Jerzy Głód (syntezator, głos, dzwonki chromatyczne), znany z Decapitated Wacław "Vogg" Kiełtyka (akordeon, gitara elektryczna), Maciej Tomczyk (gitara elektryczna, gitara klasyczna) i Jarek Szubrycht (głos).

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =