Once

Naturalizm i zmysłowość muzyki Egora Grushina

Assemblage

Muzyczny asamblaż Machinefabriek

Rosarium Hermeticum

Hermetyzm Artefactum

Vestigial Element

Fatalizm i alienacja Calling Voice Project

Early Recordings

Wspominkowy album Aquavoice

Majowy "Rynek Muzyczny"

Majowy numer "Rynku Muzycznego", to m.in obszerne artykuły dotyczące obrotu muzyką w Internecie, importu sprzętu muzycznego czy korelacji pomiędzy muzyką a telewizją. To także wywiady z Wiesławem Weissem, Januszem Stokłosą, zespołem Enej i przedstawicielami różnych sektorów branży muzycznej.

W nowym wydaniu "Rynku Muzycznego" rozmawiamy m.in. z jedną z najczęściej koncertujących formacji w kraju, czyli zespołem Enej – mówi Paweł Boroń, redaktor naczelny czasopisma. – Na nasze pytania odpowiadają również: redaktor naczelny czasopisma "Teraz Rock", Wiesław Weiss, pianista, kompozytor, prezes Teatru Studio Buffo Janusz Stokłosa oraz przedstawiciele firm związanych choćby z takimi sektorami branży muzycznej, jak muzyka cyfrowa. Szczególnie przy okazji polecam temat bieżącego numeru, którym są tzw. agregatorzy w świecie obrotu muzyką w Internecie. Kim są, jak działają i dlaczego warto się nimi zainteresować wyjaśnia dr Patryk Gałuszka artykułem, który będzie początkiem nowego cyklu w naszym czasopiśmie poświęconego muzyce cyfrowej. W bieżącym wydaniu stawiamy także kolejny krok w kierunku policzenia rynku muzycznego raportem dotyczącym importu sprzętu muzycznego i zastanawiamy się nad kondycją telewizji muzycznych. Poza tym: Akademia Menedżerów Muzycznych, forum dotyczące sezonowości w branży muzycznej, fotografia miesiąca, prawo, rynkowe.

"Rynek Muzyczny" to pierwsze w Polsce muzyczne czasopismo branżowe. Biznesowo-handlowy charakter wydawnictwa ma w efekcie stwarzać skuteczne narzędzie pracy dla muzyków, firm i instytucji działających w obszarze polskiego rynku muzycznego. Czasopismo dostępne jest wyłącznie w prenumeracie, której szczegóły można otrzymać, pisząc na adres prenumerata@ironmedia.com.pl

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =