Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Muzyczny Festiwal Sound Around

Projekt  SOUND AROUND jest propozycją serii pobytów rezydencjonalnych dla artystów dźwięku i organizacji trzech festiwali muzyki eksperymentalnej w Kaliningradzie, Kłajpedzie i Gdańsku.
 
Celem projektu jest wielostronna wymiana doświadczeń, praktyk i technologii głównie pomiędzy artystami dźwięku z Polski, Litwy, Rosji. Odkrywanie krajobrazów dźwiękowych trzech miast: Gdańska-Kaliningradu-Kłajpedy stanie się podstawą stworzenia kart dźwiękowych, instalacji multimedialnych i koncertów muzyki ambient. W ramach projektu zorganizowane zostaną wymienne wizyty dla celów zebrania materiału i organizacji warsztatów, wykładów i koncertów demo. Zamykający finalny festiwal składać się będzie z koncertów, wystaw i części teoretycznych. Specjalnym rozszerzeniem będzie zaproszenie dodatkowych artystów z Danii i Estonii. Planowana jest dokumentacja projektu w formie płyty CD.
 
27 – 29 CZERWCA 2013
FESTIWAL SOUND AROUND
Gdańsk, CSW Łaźnia


Wystąpią:
 
Verbalizer/Danil Akimov/Valdemaras Manomaitis  (PL/RU/LT)
Krzysztof Wroński/Sergey Ivanov/Yiorgis Sakellariou (PL/RU/LT)
Lokaal Raadio (ES) 
 
Dat Rayon/Andrey Kolomytzev/Gytis Skudžinskas (PL/RU/LT)
Vinyl Terror and Horror (DK)
 
Dodatkowo 27 czerwca 2013 o godz. 17:30  odbędzie się spotkanie promujące numer 21 magazynu o muzyce współczesnej „Glissando”, którego tematem przewodnim nowego numeru jest performatyka.
 
Festiwal realizowany w ramach projektu Close Stranger. "Bliski nieznajomy: promocja wzajemnego zrozumienia pomiędzy mieszkańcami Gdańska, Kaliningradu i Kłajpedy poprzez umożliwienie wymiany w dziedzinie współczesnej sztuki i kultury".

Na wszystkie koncert wstęp wolny. W imieniu organizatorów zapraszamy!

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =