Fuse / Holter

Split Echoes of Yul i Nowa Ziemia

Conspicuous Unobstructed Path

Macabre folk 23 Threads

Dionysus

Dytyramb Dead Can Dance

Light Of The Dreams

Sny Maćka Szymczuka

Music For Cassandra

O śmierci inaczej

Muzyka nad Notecią

Już 12 października miłośników Nakielskiej Sceny Muzycznej, a przede wszystkim fanów ciężkiej muzyki nie pozbawionej klimatu czeka prawdziwa gratka. Tego dnia w Sali Kinowej Nakielskiego Ośrodka Kultury przy Mickiewicza 3 deski sceniczne dzielić będą dwa zespoły z Bydgoszczy: ALHENA i Egoistic, a zwieńczeniem wieczoru będzie koncert jednego z największych odkryć polskiej sceny rockowo-metalowej – stołecznego Tides From Nebula!

Imprezę o godz. 18:00 rozpoczną panowie z metalowego Egoistic, którzy w Nakle promować będą swój nowy drugi album„Sacramental Devotion”. W ich koncertowym secie nie powinno również zabraknąć kawałka, do którego niedawno powstał teledysk, czyli "Nothing But The Shame".

Jako druga pojawi się formacja ALHENA z nakielanką Martą Bejmą na wokalu. Muzyka bandu oscyluje wokół ambitnego rocka i metalu o zacięciu progresywnym, gotyckim, a nawet symfonicznym.

No i wreszcie niewątpliwa gwiazda wieczoru, gwarancja najwyższej klasy doznań muzycznych – instrumentalny kwartet z Warszawy Tides From Nebula! Członkowie zespołu zaplanowali właśnie w Nakle nad Notecią wyjątkowy występ, tzw. "warm up show", w trakcie którego po raz pierwszy będzie można zobaczyć oprawę sceniczną przygotowaną specjalnie na listopadową trasę po całej Polsce. Miłośnicy dobrych, ambitnych dźwięków po prostu muszą tego wieczora pojawić się w NOKu!

Koncerty w ramach cyklu "Muzyka nad Notecią" realizowane są przez Urząd Miasta i Gminy w Nakle nad Notecią, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z programu Ryby na lata 2007-2013.

Więcej informacji na temat cyklu "Muzyka nad Notecią", w ramach którego odbędą się koncerty ROCK nad Notecią,REGGAE nad Notecią, POP nad Notecią, ALTERNATYWNA nad Notecią oraz FOLKLOR nad Notecią: www.facebook.pl/muzyka.nad.notecia.

WSTĘP NA WSZYSTKIE KONCERTY JEST BEZPŁATNY!

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =