Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Nabór do Akademii Menedżerów Muzycznych

Ruszyły zapisy na drugą edycję zajęć Akademii Menedżerów Muzycznych. W ramach zajęć, wszystkich chętnych do zawodowego kierowania zespołem bądź artystą przygotowują m.in. Wiesław Weiss, Sławomir Pietrzak, Maciej Pilarczyk czy Jerzy Tolak. 

Program nauczania został skonsultowany z ekspertami rynku muzycznego. Przedmioty są tak dobrane, by przyszły menedżer w pełni odnajdywał się w środowisku, w jakim będzie pracował. Od zajęć z historii muzyki, przez przedmioty związane z organizacją tras koncertowych, promocję w mediach, wizerunek sceniczny, prawo, po proces produkcji płyt i klipów.

Pierwsza edycja naszej Akademii spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem zarówno ze strony uczestników, jak i branży. Wytwórnie Step Records, SP Records i RDS Music wybiorą po jednym ze studentów Akademii Menedżerów Muzycznych i zaproponują mu staż z możliwością przedłużenia współpracy. Klub Fugazi  i Chaos Management Group zaproponowały współpracę przy organizacji i produkcji koncertów. Dlatego też zdecydowaliśmy się przyspieszyć nabór do kolejnej edycji. Zgłaszają się kolejni chętni, miejsc jest coraz mniej. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na naszą oficjalną stronę i do kontaktu – mówi Przemysław Kubajewski, PR menedżer Akademii Menedżerów Muzycznych. 


AMM skupia w swoich szeregach najwybitniejszych menedżerów muzycznych i ludzi związanych z rynkiem muzycznym w Polsce w roli wykładowców, dzięki czemu uczestnicy Akademii mogą uczyć się od tych, którzy od wielu lat działają w branży i osiągnęli sukces. Naszą misją jest wykształcenie profesjonalistów, którzy stworzą nową jakość na naszym rynku, a wielu przyzna mi rację, że ta nowa, świeża siła jest na nim bardzo potrzebna – dodaje.

Łącznie zajęcia w ramach Akademii prowadzi dwadzieścia osób, każda związana z polskim rynkiem muzycznym. Z pełna listą wykładowców oraz poruszanych tematów można zapoznać się na oficjalnej stronie Akademii Menedżerów Muzycznych: www.akademiamm.pl. Zajęcia  odbywają się raz w miesiącu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =