Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Nowy utwór Heavier Than Broken Hearts

Grupa Heavier Than Broken Hearts zaprezentowała kolejne nagranie oraz okładkę nadchodzącego albumu. Utwór zatytułowany "Dark Long Goodbye" stanowi swego rodzaju hołd dla twórczości amerykańskiego pisarza Raymonda Chandlera. Nagranie zamyka właściwą cześć płyty.

Na albumie znajdzie się osiem utworów plus utwór bonusowy w języku polskim. Zespół zmienił wydawcę, w związku z czym lp ukaże się nakładem niemieckiej wytwórni Nasoni-Records już w lipcu. Album zostanie wydany na płycie winylowej. Planowana jest także edycja limitowana na kolorowym winylu (100 sztuk). Płyta będzie także dystrybuowana w formie cyfrowej za pośrednictwem cyfrowych sklepów muzycznych na całym świecie.

Prace nad szatą graficzną odbywały się w kręgu przyjaciół formacji. Za layout dla edycji winylowej odpowiada Pani Nożownik współpracująca z Mirrorphobic Productions.

Płyta została nagrana w ciągu 12 godzin w studiu nagraniowym Beskidzkiego Centrum Muzycznego. Twórcom chodziło o uzyskanie surowego, ciemnego brzmienia, w jak najmniejszym stopniu "skażonego" studyjną produkcją.

Posłuchaj "Dark Long Goodbye"

Heavier Than Broken Hearts lokują swoją muzykę w takich gatunkach jak noir-rock, gothic blues, garage rock czy funeral rock.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =