Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Powracają legendy polskiego heavy metalu

Grupy Hammer, Stos i Killjoy powracają z nowymi albumami.

Stare, dobre kapele mają się dobrze a nawet lepiej - mówi Jacek Adamczyk – właściciel RDS Music, wydawca płyt polskich legend – Uważam, że na naszym rynku nadal jest dla nich miejsce. Przekonałem się przez ostatni rok, wydając płyty Kreona, organizując ich koncerty, iż nierzadko biją na głowę młode, współczesne grupy. Powrót Kreona, Stosu i teraz Hammera nie oznacza, że będziemy słuchać tylko starych brzmień. Wszystkie te zespoły rozwijają się bardzo i całkowicie idą z duchem czasu. Grają nowocześnie, a jednocześnie nie zapominają o korzeniach, To piorunująca dawka. Składanka „Polish Metal Heroes” To moim zdaniem doskonały produkt retrospektywno-historyczno-przekrojowy. Pokazuje nam rozwój polskiego ciężkiego brzmienia. Jeszcze w tym roku szykujemy inne dwa hitowe wydawnictwa. To będzie prawdziwa bomba nawet na skalę światową, ale o tym za miesiąc. Nie wcześniej. Zapraszamy również na koncerty!


Zespół Stos obchodzi właśnie swoje trzydziestolecie i z tej okazji postanowił pokazać fanom, że jest nadal w wyśmienitej formie. To gratka dla miłośników starego, dobrego thrash metalu. Fani gatunku z pewnością pamiętają charakterystyczny głos Ireny Bol, która w latach osiemdziesiątych była jedyną metalową wokalistką w Polsce. Nadal przeszywa i elektryzuje. Choć Stos ma na koncie zaledwie jedną wydaną płytę, odznaczył się na polskiej i europejskiej scenie przede wszystkim mnóstwem rewelacyjnych koncertów.

Kolejnym jubileuszem fanów mocnych brzmień raczy formacja Hammer. Zespół, do składu którego dołączyli niedawno perkusista Kata Mariusz Prątkiewicz oraz gitarzysta zespołu Kat & Roman Kostrzewski Krzysztof Pistelok będzie celebrował dwudziestopięciolecie działalności albumem "Mind Crushing Hammer".

Stawkę zamyka posiadająca na swoim koncie trzy świetnie przyjęte płyty formacja Killjoy, która chce zaabsorbować sobie miejsce w czołówce polskiej sceny metalowej nowym albumem zatytułowanym "Licensed To Sin”.

Wielki powrót legend zamyka niezwykła i pierwsza tego typu składanka w Polsce zatytułowana "Polish Metal Heroes vol. 1”. Niesamowita gratka dla fanów ciężkiego brzmienia. Dwupłytowe wydawnictwo ma w swoim zamyśle zaprezentować tylko te bandy, które grały, nagrywały w latach 80-tych i są aktywne nadal. Pierwsza płyta, to po jednym utworze największych gwiazd metalu polskiego z lat osiemdziesiątych. Druga to dokładnie te same zespoły ale prezentujące po jednym, nowym utworze, czyli z ostatnich kilku lat. Jest to pierwsza część, następna ukaże się na początku 2013 roku i przyniesie wiele ciekawostek i niespodzianek.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =