Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Sonda dla HARD ART / Konkurs!

Rodzime labele Beast of Prey oraz Zoharum połączyły swoje siły i powołały do życia pierwszy papierowy newsletter poświęcony szeroko pojmowanej scenie antymuzycznej. Widząc ignorancję ze strony mainstreamowych wydawców prasowych, lekceważących to zjawisko w swoich mediach, przedstawiciele tych dwóch wydawnictw wyszli na przeciw oczekiwaniom fanów muzyki industrialnej, dark ambient, noise, avant-garde i stworzyli magazyn skierowany specjalnie do nich.

Obecnie powstaje trzeci numer Informatora, który ukaże się 1 lutego 2012 roku. Jednym z tematów numeru będzie podsumowanie roku 2011. W związku z tym Redaktorzy pisma wystosowali krótką informację:

Witaj! Przeprowadzamy sondę do HARD ART'u i związku z tym chciałbym abyś odpowiedział(a) na cztery proste pytania, które zamieszczam poniżej. Wyniki sondy zostaną opublikowane w trzecim numerze HARD ART, który ukaże się 1 lutego 2012 roku i podsumują obecny rok. Bylibyśmy bardzo wdzięczni i zaszczyceni jeśli udzielił(a)byś odpowiedzi na niżej postawione pytania. Na odpowiedzi czekamy do końca roku!! Odpowiedzi na pytania należy wysyłać na adres mejlowy: beastofprey@op.pl lub info@zoharum.com Wśród wszystkich uczestników tej sondy zostaną wybrane losowo 4 osoby, które otrzymają nagrodę:
miejsce 1: HARD ART 03 + trzy płyty CD
miejsce 2: HARD ART 03 + dwie płyty CD
miejsce 3: HARD ART 03 + jedna płyta CD
miejsce 4: HARD ART 03
Wyniki konkursu zostaną opublikowane, a nagrody wysłane po premierze trzeciego numeru HARD ART. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na Twoją odpowiedź!

Infamis & Dragos

Sonda dla HARD ART: (dotyczy sceny około industrialnej)

1. Proszę napisz w jednym/dwóch zdaniach jak oceniasz kondycję naszej polskiej sceny muzycznej?
2. Podaj trzy płyty polskiej produkcji/lub polskiego wykonawcy, które w Twojej ocenie są najlepszymi płytami roku 2011?
3. Podaj nazwy trzech ulubionych wykonawców/projektów lub zespołów z Polski, które cieszą się Twoim największym uznaniem.
4. Jakie było najlepsze wydarzenie muzyczne (koncert/festiwal) lub wystawa na której byłeś w 2011 roku?

WAŻNE!!!: po udzieleniu odpowiedzi należy podać swoje Imię, Nazwisko i Adres zamieszkania (ulicę, nr domu, lokalu, kod i miejscowość)

19 grudnia 2011

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =