Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

The Dark Side of Warsaw

W Warszawie pojawia się nowy cykl imprez i koncertów pod szyldem The Dark Side of Warsaw. Celem cyklu jest organizacja imprez i koncertów, podczas których będą występować artyści elektroniczni pojawiający się w Warszawie rzadko, bądź wcale.

Pierwsze dwa wydarzenia odbędą się w Cafe Kulturalna, ale nie wykluczone, że w przyszłości koncerty będą odbywać się również w innych lokalizacjach, (takich jak Laboratorium CSW czy 1500m2 do wynajęcia).


9 marca na otwarciu The Dark Side of Warsaw w  Cafe Kulturalna wystąpi luksemburski producent Sun Glitters, łączący dreampopowe melodie z syntezatorowym ciepłem oraz dubstepową rytmiką. Jego utwory urzekają lekkością i przebojowością, a sam artysta ma na swoim koncie współpracę m.in. z takimi wykonawcami jak Sleep Party People. To będzie jego druga wizyta w naszym kraju. Tego wieczora nie zabraknie również silnej reprezentacji polskiej sceny elektronicznej: zagrają Kixnare oraz en2zak – panowie związani z  U Know Me Records, jednej z najlepszych rodzimych wytwórni zajmujących się aktualnie muzyką elektroniczną. The Phantom zaprezentuje nam specjalny eksperymentalny set, promujący kasetę wydaną w prestiżowym Sangoplasmo Records, a na imprezie zagra również Rafał Grobel aka J-son, znany z S1 Warsaw.


Wstęp: 30/35 pln

Bilety można kupić przez specjalną aplikację na facebooku - zakładka znajduje się na fanpage’u
Można również kupować bezpośrednio ze strony www.ekobilet.pl

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =