Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Tony Clifton Presents Vol 1

Już 8 czerwca staruje seria koncertowa Tony Clifton Presents. Ideą przyświecającą koncertom tego cyklu jest promocja dobrej, ambitnej i artystycznej twórczości. Na wydarzeniach organizowanych pod tym szyldem zwolennicy grania na żywo będą mieli okazję zobaczyć najciekawsze "pozamainstreamowe" projekty muzyczne pojawiające się nie tylko na rodzimej scenie. Dzięki udziałowi instytucji wspierających tego typu projekty ceny biletów  na koncerty organizowane przez Agencję Tony Clifton będą bardzo przystępne. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy.

Koncert otworzy grupa Second Chance. Prezentują styl z pogranicza hardrocka i alternatywnego metalu. Po paru mniejszych i większych koncertach, w marcu roku 2013 pojawiło się pierwsze demo zespołu zwierające trzy utwory.


Następnie na scenie zainstaluje się Fain. Grupa istnieje od 2008 roku. Poruszają się głównie w klimatach nu-metalowych, w które doskonale wpasowuje się mocny, zwłaszcza w partiach krzyczanych, wokal Macieja. Jedno jest pewne - fani rockowego i metalowego grania poczują się tutaj jak w domu. W trakcie swojej krótkiej działalności zagrali już wiele koncertów. Udało się im nagrać EP zatytułowaną "Indifference" oraz teledysk do utworu "Save me", który zdobywa coraz większą popularność w sieci.

Trzecim przedstawicielem bydgoskiej sceny tego wieczoru będzie progresywna Alhena. Grupa, która ma na koncie wiele obiecujący mini album (przeczytaj naszą recenzję) oraz udział w kilku składankach. O sobie piszą: "Podobne myślenie i słyszenie, a jednocześnie różne fascynacje i doświadczenia życiowe przerodziły się w obecną formę muzycznej ekspresji, która w naszym przekonaniu może wydać się interesująca dla osób poszukujących twórczości posiadającej własne, niepowtarzalne oblicze. Z tego powodu nie chcemy nazywać gatunku muzyki jaką wykonujemy w sposób jednoznaczny, pozostawiając to słuchaczom". Zespół pracuje nad pełnowymiarowym debiutem.

Jako ostatni przedstawi się włocławski Prostoplasta. Jeszcze niedawno zespół działał pod szyldem Isme, pod którym to dał się poznać bydgoskiej publiczności podczas ostatniego Muszla Fest. Muzyki tercetu nie można zakwalifikować do konkretnego gatunku. Łączy ona w sobie elementy między innymi: progresywnego rocka, metalu i grunge'u. Ekspresyjny, wynikający z osobowości muzyków, sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia i satysfakcję z uczestnictwa w koncertach. Zespół jest laureatem wielu przeglądów polskiej sceny muzycznej. Między innymi Lizard King Festival, KATAR, Rockowe Ogródki, Struna.

Szczegóły koncertu:

08.06.2013 (sobota) Estrada, ul Dworcowa 51,
Otwarcie drzwi 19:00, start 19:30, wstęp 10 pln
Protoplasta 22:15 – 23:15
Alhena 21:15 - 21:55
Fain  20:15 – 20:55
Second Chance 19:30 – 20:05


Onlygoodmusic.pl ma przyjemność patronować tej ciekawej imprezie.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =