Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Tony Clifton Presents Vol. 2

Ponownie zapraszamy do bydgoskiej Estrady, gdzie w sobotę 13.07.2013 odbędzie się drugi odcinek serii koncertowej Tony Clifton Presents. Ideą przyświecającą koncertom tego cyklu jest promocja dobrej, ambitnej i artystycznej twórczości. Na wydarzeniach organizowanych pod tym szyldem zwolennicy grania na żywo będą mieli okazję zobaczyć ciekawe "pozamainstreamowe" projekty muzyczne pojawiające się nie tylko na rodzimej scenie. Dzięki udziałowi instytucji wspierających tego typu projekty ceny biletów  na koncerty organizowane przez Agencję Tony Clifton będą bardzo przystępne. Projekt realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy.


Tym razem zaprezentują się:

Gravity

Zespół oscyluje wokół stonowanych, przestrzennych brzmień alternatywnych. Bez wątpienia Gravity zwraca na siebie uwagę dojrzałymi aranżami piosenek, a zdecydowanymi ich atutami są teksty i nacechowany emocjami sposób ich wypowiadania przez liderkę zespołu Monikę Fortuniak.


Neutral Noise
Często opisuje się ich jako grupę hard rockową, ale sam zespół nie lubi ograniczać się do jednego stylu. Dzielą się tym co aktualnie gra im w duszy. Teksty ich utworów najczęściej dotyczą problemów jednostki w dzisiejszym świecie, niezadowolenia z otaczającej rzeczywistości i potrzeby otworzenia oczu na ważne sprawy dla nas wszystkich w obecnych czasach. Każdy z zespołu ma innych idoli. Starają się odnaleźć środek pomiędzy Queen, Soundgarden, Kyuss, Tool, Rage Against The Machine, Slash, AC/DC. W praniu wychodzą z tego krzyczące gitary osadzone na solidnych fundamentach mocno pulsującej, nie biorącej jeńców sekcji rytmicznej.

The Sound Code
Ich muzyka ma w sobie ogromne dawki energii, świeżości i spontaniczności. Na ich wizytówkę składają się charakterystyczne gęste brzmienia gitary, podróżująca czołgiem sekcja rytmiczna oraz spontaniczny, żywiołowy wokal z powodzeniem łączący takie formy wyrazu jak melodyjny śpiew, krzyk oraz rap. Utwory TSC wydają się jednocześnie proste i ambitne. Często okraszone nietypowymi liniami melodyjnymi wydobywającymi się z gardła Wojtka Krawca.  Specyficzna barwa głosu wokalisty niejako zmusza go do mieszania stylów.

Ważne informacje:
Kiedy: sobota 13.07.2013 - godz. 19:00,
Gdzie: Bydgoszcz, Estrada
Bilety: 10 PLN

Facebook

Serwis onlygoodmusic.pl objął medialny patronat na koncertem. Serdecznie zapraszamy!

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =