Anima Mundi

Zmieniona muzyka Hoarfrost

Where Words Fail, Music Speaks

Kompilacja dla Ani

Austeros

Przesłanie do wysublimowanych zmysłów Inner Vision Laboratory

The Measures Taken

Człowiek vs. maszyna w muzyce Machinefabriek

Glaciology

Cztery utwory o śniegu i lodzie Strom Noir

Wibracje Palsecam #2: Buczek i Demonszy

Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu zaprasza na drugą odsłonę koncertowego cyklu WIBRACJE PALSECAM. Tym razem 9 lutego zaprezentują się Sebastian Buczek oraz Demonszy.

Kiedy:  sobota 9 lutego, g. 19.00
Gdzie: Scena Nowa, Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu
Cena biletu: 10 zł

Wydarzenie na Facebooku

O artystach:

Sebastian Buczek - tworzy dziwaczne instrumenty, płyty gramofonowe ze szkła, pleksi i drewna pokrytego pszczelim woskiem, na których, używając archaicznego gramofonu, rejestruje i odtwarza swoje kompozycje. Z uwagi na użyte materiały na pierwszy plan wysuwają się tu przede wszystkim spotęgowane szumy i trzaski, spod których muzyka jest słabo słyszalna. Ale tak na prawdę to właśnie te szumy i trzaski są tu podstawowym składnikiem tkanki muzycznej.'

Demonszy - to nieistniejące słowo. Wymyślona definicja brzmi: dźwiękowe manifestacje duchów stukających (i/lub) dźwięki szumiące z tyłu czaszki, tak że już nie wiesz, czy to w głowie szumi, czy może sąsiadowi popsuł się telewizor. "Szumy, zlepy, ciągi" oparte na niekończących się repetycjach na żywo generowane są za pomocą samplera i walkmenów. Demonszy do tej pory można było usłyszeć na przykład na Placard Headphones Festival zorganizowanym przy okazji Unsound 2008.

Serwis onlygoodmusic.pl objął patronat nad koncertem.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =