Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Wibracje Palsecam #4

Maciej Szymczuk ze względu na szerokie zainteresowania tworzy z różnymi ludźmi pod różnymi szyldami. Jako MACIEK SZYMCZUK splata ambient, muzykę etniczną i eksperymentalną elektronikę w atmosferyczną muzykę na pograniczu snu i jawy. Najważniejsze płyty: "Dilmun" (2002), "Mik-musik na fortepian, chór i orkiestrę" (2003, Mik-Music), "Echoes" (2005, Simple Logic Rec.), "Looking For Shooting Stars" (2005, Simple Logic Rec.), "Ways" (2011, Zoharum). Jako AABZU, do spółki z Zenialem (Łukasz Szałankiewicz) starają się połączyć różnorodne zainteresowania w różnobarwną muzyczną miksturę, która zabiera słuchacza na egzotyczną wycieczkę. Najważniejsze płyty: "Shape of Lost Things" (2005, Simple Logic Rec.), 'Rambo" (2010, AudioTong), "There’s No Other God Than Rambo!" (2012, Zoharum).
Jako ANOTHER ONE z Kubą Łuką dają wyraz swym pasjom tworząc gwałtowną i energetyczną mieszankę, w której dynamiczna rytmika miesza się z dzikimi partiami gitary i syntezatorów tworząc jedyny w swoim rodzaju trans. Najważniejsze płyty: "Possessed" (2005, Salut Rec.).
Jako TERMINUS zmierza w stronę onirycznego techno, tonącego w zaszumionych przestrzeniach. Najważniejsze płyty: "Four Beauties" (2008, Equaliteq), "Four Beasts" (2008, Equaliteq). Dodatkowo nie stroni od remiksów (ostatnie to "Ortodoks" dla Kirk czy "Plasma Pool" dla Andrew Lagowskiego) i współpracy z innymi artystami (m.in. Jakub Wróblewski i jego projekt "Ager Incertus").

www.mszymczuk.prv.pl

Inner Vision Laboratory to projekt muzyczny Karola Skrzypca (syntezatory, sample, fortepian, gitara, field recordings). Stylistycznie I.V.Lab można zaliczyć głównie do gatunku dark industrial ambient, ale w dyskografii znaleźć można również elementy muzyki etnicznej, muzyki klasycznej itp.. Pierwsze nagrania zaowocowały powstaniem albumu "Set Of Several Illustrations", który ukazał się za pośrednictwem netlabelu Far From Showbiz. Kolejne płyty wydane zostały przez takie wytwórnie jak Rage In Eden, Zoharum, No Angels Productions, Beast Of Prey. Projekt na kolejnych wydawnictwach ewoluował z prostych eksperymentów do szeroko pojętej muzyki ilustracyjnej i konceptualnej. Utwory powstają w oparciu o dźwięki syntezatorów, fortepianu, nagrań terenowych i sampli.

www.myspace.com/ivlab

Koncert odbędzie się 19.10. w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.
Sala pod Zegarem
początek g. 19.00
bilety: 10 zł

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =