Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Wibracje Palsecam #5 - Tomás Tello + Janicki/Gołębiewski Duo

Piąta odsłona cyklu Wibracje Palsecam przynosi koncerty Tomása Tello oraz Janicki/Gołębiewski Duo. Koncert odbędzie się 10 maja, w Sali Wielkiej Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu. Bilety w cenie 10 PLN do nabycia w kasie Zamku, CIM, na bilety24.pl.

Sylwetki artystów:

Tomás Tello - klasycznie wykształcony muzyk, urodzony w Limie w 1981r. W swojej twórczości łączy tradycyjne dźwięki muzyki peruwiańskiej z muzyką elektroniczną wielokrotnie przetworzoną przez liczne urządzenia analogowe. Poza twórczością solową współpracuje też z innymi artystami.

Sławek Janicki - kontrabasista, filmowiec, producent, jeden z założycieli i szefów słynnego bydgoskiego Klubu Mózg, współtwórca zespołu Trytony. W 2012 nagrał z Jerzym Mazzollem oraz synem Qbą Janickim płytę "Minimalover" i do dziś grywa koncerty w klubach i na festiwalach w Polsce i w Europie.


Adam Gołębiewski – perkusista, socjolog. Używając preparowanego zestawu perkusyjnego dąży do przeinterpretowania jego cech anatomicznych, ekspresyjnych i brzmieniowych. Możliwie wolną improwizację w muzyce traktuje jak otwarty amalgamat właściwych uczestnikom, równoprawnych estetyk, będącą jednocześnie świadomą praktyką dialogu, kompromisu, pokory, aż po ich – w skrajnych przypadkach – zaprzeczenia. Sytuacje muzyczne dzielił z improwizatorami z Europy: Polski, Szwecji, Włoch, Francji, Węgier, Hiszpanii, a także Bliskiego Wschodu i Ameryki Północnej. Partycypuje i współtworzy poznański grunt muzyki improwizowanej.

Serwis onlygoodmusic.pl objął medialny patronat na koncertem. Serdecznie zapraszamy!

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =