Fuse / Holter

Split Echoes of Yul i Nowa Ziemia

Conspicuous Unobstructed Path

Macabre folk 23 Threads

Dionysus

Dytyramb Dead Can Dance

Light Of The Dreams

Sny Maćka Szymczuka

Music For Cassandra

O śmierci inaczej

Wibracje Palsecam - Rapoon

Rapoon to legendarny, awangardowy projekt, za którym ukrywa się Robin Storey. Artysta funkcjonuje nieprzerwanie od ponad trzech dekad (m.in. z Zoviet France, New Cult of the Sun Moon, Hank & Slim i pod swoim własnym nazwiskiem), jest doskonale znany w świecie muzyki ambient. Ma na koncie ponad 50 wydawnictw; a jego twórczość jest inspiracją dla dziesiątek artystów.

Dodatkowo wystąpi projekt Revue svazu českých architektů (Hubert Wińczyk – generator akustyczny / Piotr Tkacz – gramofon preparowany i obiekty)

Duet proponuje dźwięki inspirowane przedstawieniami architektury, a dokładniej planami architektonicznymi pochodzącymi z czasów socjalizmu. Nie jest to wynik jakiejkolwiek nostalgii czy odwoływania się do ówczesnych idei; te ilustracje można traktować do pewnego stopnia jako przedmiot znaleziony. Strona wizualna koncertów jest starannie dobrana i wcześniej ustalona. W odniesieniu do niej konstruowane są pewne ramowe założenia, w obrębie których mieszczą się tworzone dźwięki. Plany budynków są zarówno partyturami graficznymi, jak i tematami do improwizacji muzycznej. Cały proces ma zatem na celu nie tylko konfrontowanie dwóch zmysłów (wzroku i słuchu), dwóch dziedzin sztuki (architektury i muzyki), ale też dwóch modeli grania (kompozycji i improwizacji).

Informacje o koncercie:
Gdzie:  Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu,
ul. Św. Marcina 80/82, 61-809 Poznań
Sala Pod Zegarem
Kiedy: 06.04.2013, godz 19.00
Bilety: 10 zlotych

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =