Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Wibracje Palsecam: Tabata Mitsuru i LXMP

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu "Wibracje Palsecam", w którym wystąpi japoński gitarzysta Tabata Mitsuru. Towarzyszyć mu będą warszawscy artyści, tworzący projekt LXMP –  Piotr Zabrodzki oraz Macio Moretti.

Gdzie i kiedy: 8 marca, godz. 19, Sala Wielka CK Zamek, Poznań

Bilet: 10 zł (kasa CK Zamek, CIM, bilety24.pl)


Organizator: Centrum Kultury Zamek, www.zamek.poznan.pl

O wykonawcach:

Tabata Mitsuru – japoński gitarzysta, w latach 80 tych współzałożyciel jednego z najsłynniejszych undergroundowych zespołów japońskich – Boredoms. Współcześnie korzysta z nowoczesnych technologii nie zapominając jednocześnie o undergroundowych korzeniach swojej muzyki. (www.tabatamitsuru.com)

LXMP to projekt tworzony przez dwóch warszawskich artystów – Piotra Zabrodzkiego i Macio Morettiego, którzy na co dzień znani są jako sekcja rytmiczna zespołu Baaba albo jako 60 Minut Projekt. LXMP jednakowoż eksploruje inne obszary zainteresowań muzycznych jego twórców. Tworząc muzykę korzystają z perkusji, basu i dwóch syntezatorów MS-20. W 2010 roku ukazała się ich debiutancka płyta "Trois Suites + Une Miniature". W 2012 zespół wydał dwa albumy (z planowanej serii czterech) jako trio ze specjalnie zapraszanymi do tego celu gośćmi (dwaj pierwsi to Chad Popple i Kazuhisa Uchihashi). Jednym z ostatnich projektów była reinterpretacja klasycznego albumu Herbie Hancocka "Future Shock" na zamówienie Unsound Festival. (www.lxmp.net)


Macio Moretti – muzyk i grafik. Jeden z członków zespołu Mitch & Mitch. Współtworzy warszawską wytwórnię płytową Lado ABC, która ma na swoim koncie ponad 40 płyt.
Piotr Zabrodzki – pianista, gitarzysta, kompozytor. Absolwent Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W swojej muzyce łączy improwizację jazzową z sonorystyką, heavy metal z elektroniką.

Patronat medialny: Radio Afera, AlterNtation.pl, Zoharum Rec., onlygoodmusic.pl, glissando.pl

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =