Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Wieści od Hipgnosis

Hipgnosis porusza się muzycznie na styku stylistyk artrock/ambient/alternatywa. Nasi czytelnicy mogli niedawno przeczytać recenzję ich  znakomicie przyjętego albumu "Relusion". Płyta  spotkała się z uznaniem ze strony fanów i dziennikarzy, między innymi zajmując pierwsze miejsce wśród polskich płyt w podsumowaniu roku 2011 audycji "Noc Muzycznych Pejzaży" Piotra Kosińskiego (a piąte w klasyfikacji 'ogólnoświatowej') w radiowej Trójce, a także trafiając na pierwsze miejsce bestsellerów firmy Rock Serwis.

Już 8 grudnia Hipgnosis zagra specjalny koncert w "Muzeum Wyobraźni" w Częstochowie (ul.Oławska 2) – galerii prac artysty Tomasza Sętowskiego (www.setowski.art.pl). Tomasz Sętowski to wybitny malarz, którego prace prezentowano na ponad 60 wystawach indywidualnych, m.in w Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Austrii, Francji czy Szwajcarii. Jego obrazy prezentowała m.in. wybitna CFM Gallery, tuż obok dzieł Salvadore Dali.

Zespół Hipgnosis podjął współpracę z Tomaszem Sętowskim dwa lata temu, a jeden z najbardziej znanych jego obrazów p.t. “Dwa Światy” wykorzystano na okładce ostatniej płyty Hipgnosis – "Relusion". Koncert w "Muzeum Wyobraźni" nie jest przypadkowy – tego dnia ukaże się bowiem dyskografia zespołu na płytach winylowych, wydana przez Audiocave. Wydanie dostępne będzie w formie pięknego boxu z nową okładką, pokrytego płótnem z trzema 180-gramowymi winylami i albumem z dziełami Tomasza Sętowskiego. Za projekt boxu odpowiedzialny jest Jan Sętowski. Box zostanie wydany w limitowanym nakładzie 500 sztuk i trafi do sprzedaży za pośrednictwem strony artysty – www.setowski.art.pl, strony zespołu - www.hipgnosis.pl, strony wydawcy – www.audiocave.pl. Dostępny będzie również w 12 wybranych sklepach audiofilskich w Polsce oraz kilku prestiżowych galeriach sztuki.
 
Szczegóły imprezy:
data: 8 grudnia
Miejsce: Częstochowa – Muzeum Wyobraźni
ul. Oławska 2
Uwaga! impreza zamknięta!
 
Tydzień później – 16 grudnia Hipgnosis wystąpi w klubie Rudeboy w Bielsku Białej, razem z zespołami Retrospective i Inside Again.

0 comments

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka:

Proszę wprowadzić wynik operacji matematycznej z tego obrazka. =