Circuit intégré Vol. I i II

Układ scalony

Mistrust Authority & Tectonic Overload

Wydawnictwo reminiscencyjne Hybryds

Background Curtain

Po prostu ambient

Invisible Paths

Nauka słuchania

Dźwięki z Offu

Reinterpretacja dźwiękowej oprawy filmu Grzegorza Królikiewicza

Wygraj album Maze Of Death

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez serwis muzyczny OnlyGoodMusic. Mamy dla Was najnowszy album projektu Paranoia Inducta. Aby wziąć udzial w losowaniu albumu "Maze Of Death" wysatrczy odpowiedzieć na jedno pytanie:

Jakiej narodowości jest Anthony Armageddon Destroyer, twórca projektu Paranoia Inducta?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres onlygoodmusic@o2.pl. Prosimy o wpisanie w tytule e-maila hasła 'Konkurs: Paranoia Inducta' oraz o podanie w zawartości (prócz prawidłowej odpowiedzi) swojego nicka.

Spośród wszystkich osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi wylosujemy 1 egzemplarzy pięknie wydanego albumu "Maze Of Death".

Konkurs potrwa do 22 września  (do godziny 23.59).

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem niniejszego konkursu pod nazwą "Konkurs: Paranoia Inducta"  jest  serwis muzyczny OnlyGoodMusic (określony w dalszej części regulaminu jako "Organizator").
2. Konkurs przeprowadzony będzie na stronach serwisu internetowego OnlyGoodMusic pod adresem http://onlygoodmusic.pl oraz na profilu facebook pod adresem: http://www.facebook.com/pages/OnlyGoodMusic/316492786422?v=wall w okresie od 20 września do 22 września 2013 r. (do godziny 23:59).
3. Aby uczestniczyć w Konkursie należy:
a). przesłać drogą elektroniczną na adres onlygoodmusic@o2.pl prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe: "
Jakiej narodowości jest Anthony Armageddon Destroyer, twórca projektu Paranoia Inducta?"
4. Zwycięzcy Konkursu zostaną wyłonieni w drodze losowania - bierzemy pod uwagę wyłącznie prawidłowe odpowiedzi.
a). w przypadku kilkakrotnego przesłania odpowiedzi z identycznego konto e-mail, ważna będzie tylko ostatnia odpowiedź.
5. Nagrodami w Konkursie jest  jeden egzemplarz albumu "Maze Of Death" projektu Paranoia Inducta.
6. Organizator opublikuje na łamach OnlyGoodMusic oraz profilu facebook prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe oraz listę zwycięzców Konkursu do 23 wrzesnia 2013 roku.
7. Aby otrzymać nagrody Zwycięzca jest zobowiązany przesłać za pomocą e-maila na adres onlygoodmusic@o2.pl swoje dane teleadresowe nie później niż 15 dni od daty opublikowania informacji o wygranej (zwycięzca zostanie również poinformowany drogą e-mailową), po przekroczeniu podanego terminu, nagroda przepada.
8. Po otrzymaniu wszystkich danych nagrody zostaną wysłane pocztą. Organizator nie odpowiada za usterki zawinione przez dostawcę usług pocztowych.
9. Nagrody nie podlegają zamianie na inne niż przewidziane w konkursie lub na ich równowartość pieniężną. Organizator nie dopuszcza możliwości zmiany zestawu.
10. Uczestnicy Konkursu lub ich przedstawiciele ustawowi wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 833) w celach prowadzenia Konkursu, wyłaniania zwycięzców i przyznawania nagród, wydawania, odbioru i rozliczania nagród.
11. Regulamin z dnia 20.09.2013.