O nas

Internetowy Serwis OnlyGoodMusic jest efektem pasji i miłości do muzyki. Istniejemy od 2006 roku, jednak tak naprawdę ostatnie lata przyniosły znaczą rozwój naszej strony. Z platformy blogowej przenieśliśmy się na własne terytoria. Pojawiły się wyczekiwane przez czytelników recenzje oraz wywiady.

Interesuje nas tylko  dobra muzyka. Piszemy zarówno o znanych i lubianych zespołach jak i o rozpoczynających karierę formacjach. Gustujemy w dość szerokim spektrum gatunkowym: począwszy od wszelkich odmian ambientu, neofolk, neoclassical, art i prog rocka, przez klasyczny i alternatywny rock  i hard rock, po prog i wszelkie odmiany metalu. Piszemy recenzje, prezentacje zespołów oraz przeprowadzamy wywiady. Nie krytykujemy, zawsze szukamy pozytywnych aspektów. Dla nas najważniejsze są emocje, które niesie muzyka.

Zespoły zainteresowane opinami na temat swojej muzyki zapraszamy do wysyłania swojej twórczości. Preferujemy materiał na płytach CD/CDR. W szczególnych przypadkach akceptujemy dźwięki w formacie mp3. Do nadsyłania płyt demo i promo zachęcamy szczególnie młode zespoły i projekty. Zapewniamy recenzję, prezentacje najciekawszych zespołów oraz wywiady.

Kontakt: onlygoodmusic@o2.pl