Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis OnlyGoodMusic.pl nie ponosi odpowiedzialności za poglądy przepytywanych w wywiadach osób. Prezentowane treści są prywatnymi opiniami udzielających wywiadu i nie należy ich w żaden sposób łączyć z opinią i wizerunkiem serwisu OnlyGoodMusic.

Serwis nie odpowiada również za treści tekstów i przesłania recenzowanych albumów. Nie interesują nas ideologie, religie i doktryny - dla nas najważniejsza jest muzyka i właśnie ją prezentujemy i oceniamy. Stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim chorym ideologiom i formom obrazy uczuć religijnych oraz zjawiskom ich propagowania.

Onlygoodmusic.pl jest wyłącznie magazynem muzycznym. Redakcja i osoby współpracujące nie identyfikują się z żadną partią polityczną, ruchem, religią czy sektą. Interesuje nas tylko muzyka, a wszelkie otoczki (religijne, polityczne) albumów pozostawiamy do oceny samodzielnie myslącym słuchaczom. Redakcja serwisu nie ponosi również odpowiedzialności za sposób, w jaki treści zamieszczone na stronach onlygoodmusic.pl mogą zostać wykorzystane przez osoby trzecie.